Special Days Image
Sayfa 792/817 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 6,329 - 6,336 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    tabiki bazı kanı bozuk milli servet düşmanı yatırım ortaklıkları bu gerçeği görecek kadar basiretli olursa yapı kredi işbankasınıyakalayıp geçer. bu çarpiklıkta sona erer inşallah.
    Zaman bizi haklı çıkartacaktır ykbnk temelinin daha iyi olduğunu bilmeleri gerekir isctr önden gitmesi normal değil.

Banka endeksi daha yolun başında daha iyi olacaktır Ykbnk

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Mantıklı olan yükseliş yaşaması 10,50 civarlarına kalıcı olması Ykbnk bu hafta için.Maliyet 9,26 aslında ağırlığı arttırmıştım fakat cuma günü satış olunca biletini kesip gönderdim iyi maliyet 9,26 dolar bazında bedava.
    5 mart tarihli yazım büyük ihtimal kaldım hissede ykbnk en kötü düzeltme düşüş yaşasa 10 civarlarıdır buda çok düşük ihtimaldir kar satışı yapmayı düşünmek istemiyorum eğer yaparsam bedava hissemle uzun yıllar beklerim 11,50 civarları önemi yukarıda 12,90 civarları çok önemli dirençtir aynı zamanda tarihi zirvesi daha doğrusu 12,90 civarlarını hacimli geçerse zirvesini geçen hisseler genelde yüksek prim potansiyeline sahip olur şuan için her şey yolunda yapı kredi bankasında fakat daha önemlisi banka endeksidir ilk önce banka endeksine bakıyorum zaten 2 ay kaldı genel seçimlere güneşli günler gelecektir banka endeksine.

Olumsuz yazı gibi oldu olumlu yazı temettü vereceğidir temettünün keyfini çıkarmak gerekir. Hisse fiyatına göre iyi temettü veriyor önemli olanda bu zaten.

5. abd banka iflası diğer olaylar yarın nasıl etki eder.

Alıntı Originally Posted by A.Orhan Yazıyı Oku
    abd banka iflası diğer olaylar yarın nasıl etki eder.
    15 şubat Ykbnk 8,96 kapanış fiyatı teknik analiz yapan herkes 15 şubat tarihine bakar belki 3 yıl sonra hep bakacaklar 15 şubat tarihine grafikte tarihte yerini alacak yarın için olumsuz olabilir bankalar için fakat yükselen trend yeni başladığı için ciddi düşüş olacağını zannetmiyorum ayrıca ykbnk düzeltme düşüş başlamadı yukarı gösteriyor maliyet yapanlar dikkatli olsun tren yukarı gösteriyor spekülatörler karar verecek ne olacağına yeni mala girenler gene de dikkatli olsun.

Son olarak 15 şubat tarihinden bugüne Ykbnk piyasa kar satışı yapmadı dikkatli olmakta fayda var grafikte net gözüküyor fakat grafik güçlü bozulma filan yok bence yarın düşüş yaşa dahi olsa ykbnk hissesinde yükseliş trendi başlamıştır malda olanlar için en kötü zaman kaybı olacaktır grafikte her şey net gözüküyor maliyeti düşük olanlar için bu ay içinde temettü keyfini yaşamak gerekir temettü tarihini bilmiyorum şaka gibi sinir olmuştum yapı kredi bankası genel müdürüne temettüyü geç açıkladığı için.Daha önemlisi seçimlere 2 ay kaldı Muhalefet genel seçimleri kazanırsa borsada güneşli günler olacaktır sadece tahmin ve beklenti hayırlısı.

8.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Son olarak 15 şubat tarihinden bugüne Ykbnk piyasa kar satışı yapmadı dikkatli olmakta fayda var grafikte net gözüküyor fakat grafik güçlü bozulma filan yok bence yarın düşüş yaşa dahi olsa ykbnk hissesinde yükseliş trendi başlamıştır malda olanlar için en kötü zaman kaybı olacaktır grafikte her şey net gözüküyor maliyeti düşük olanlar için bu ay içinde temettü keyfini yaşamak gerekir temettü tarihini bilmiyorum şaka gibi sinir olmuştum yapı kredi bankası genel müdürüne temettüyü geç açıkladığı için.Daha önemlisi seçimlere 2 ay kaldı Muhalefet genel seçimleri kazanırsa borsada güneşli günler olacaktır sadece tahmin ve beklenti hayırlısı.
    ykbnk temettü tarihi 20.03.2023 yani haftaya pazartesi

Sayfa 792/817 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •