Special Days Image
Sayfa 795/817 İlkİlk ... 295695745785793794795796797805 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 6,353 - 6,360 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    bugün güzel çaba verdi....

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Doğrusu temettüden sonra yükselişine devam etmesidir bedava hissede mezarcı aç gözlü olmamak gerekir.
    Piyasa beklentimi canlı tutuyor çöp olmadı yazım.Çarşamba temettü hesaba geçecek bana alım fırsatı vermemesi gerekir çarşamba günü belli olacaktır daha önemlisi bist 100 de psikolojik 5000 seviyesi aşağıya kırıldı kapanış 4,975 testere devam iyi kapattı ykbnk seansı kırmızı kapatması önemli değil bu piyasada.Diğer beklentim Xbank zamanla daha iyi olacaktır.

Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    Aynen aynı görüşteyim sizinle Odaş hissesinde çok iyi ralli yaşamıştık umarım aynısını Yapı kredi bankasında yaşarız kısmet.ayrıca yatırımcı olan sizsiniz ben değilim düşük maliyetime rağmen kaçtım odaş tan gerçekleri yazmak önemlidir.
    Son düzenleme : anadolulu alp; 20-03-2023 saat: 18:49.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Aynen aynı görüşteyim sizinle Odaş hissesinde çok iyi ralli yaşamıştık umarım aynısını Yapı kredi bankasında yaşarız kısmet.ayrıca yatırımcı olan sizsiniz ben değilim düşük maliyetime rağmen kaçtım odaş tan gerçekleri yazmak önemlidir.
    Dogru yapmışsın sen....iyi yapmışsın....
    Ben kaçamadım maalesef.....

Daha da düşmez dedikçe düştü....
    Hayırlısı artık....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    Türkçemizi doğru konuşalım/yazalım....
    Çaba vermek neymiş....

Çabaladı olmalı....

İyi olacak ykbnk bu fiyatta kalamaz yoksa sonumuz akıl hastanesi olur net olsun

Borsa testerede 4500 5500 arasında git gel yaşıyor Ykbnk hata yok borsaya güneşli günler gelirse ralliye bankalar başlayacaktır ve banka endeksi ralli yaşayacaktır zor ve sabır testi 1 lot dahi alamazlar benden o kadar net yazım.Yarın temettü hesaba geçecektir alım yaparım alım fırsatı veriyor normalde alım fırsatı vermemesi gerekirdi.kötü günlerde güneşli günleri bekliyorum kısmet.

Enseyi karartmaya gerek yok insanlar 30 F/K yada 20 F/K arsa yada daire satın alıyor Yapı Kredi 1,65 F/K sözün bittiği yer. Ayrıca testere borsada sürdüğü sürece bankalarda daha az prim kaybı olacaktır diğer sektörlere göre.Eleştiriyorlar bankacılık sektörünü gerçek olan en sağlamı banka sektörüdür piyasada biliyor hangisinin sağlam olduğunu sırf çakallık JP MORGAN yabancı kuruluş bugün rapor yayınlamış 14,80 hedef fiyat veriyor umarım hiç payları kalmaz defolup giderler.

Sayfa 795/817 İlkİlk ... 295695745785793794795796797805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •