Sayfa 346/817 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Ykb mevcut durumda en uygun banka hissesi. Hatta en mantıklı bist 50 hissesi 43 özsermaye mesela garantiyle kıyaslaniirsa ..ooooo
    Iş de iyi ama riski çok yuksek

2.  Alıntı Originally Posted by soldier1991 Yazıyı Oku
    Yarını bekleyelim sn. gucluu...
    Buralarda dip yapmasını bekliyorum. Ben de hemen hemen full YKB deyim açıkcası.

Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    Ykb mevcut durumda en uygun banka hissesi. Hatta en mantıklı bist 50 hissesi 43 özsermaye mesela garantiyle kıyaslaniirsa ..ooooo
    Iş de iyi ama riski çok yuksek
    Bence de Vakıf ve YKB

3. Sn. iberata iş bank riski yüksek konusu siyasi anlamda mı?

4. bilen buyuklerim cevaplarsa sevinirim bu hisse aylik azar azar alinirsa uzun vadede is bankasi vb gibi iyi bir getirisi olur mu?

5.  Alıntı Originally Posted by borsacahili Yazıyı Oku
    bilen buyuklerim cevaplarsa sevinirim bu hisse aylik azar azar alinirsa uzun vadede is bankasi vb gibi iyi bir getirisi olur mu?
    1.5 satır da 5 tane kendi içinde çelişen nokta buldum.
    a. borsada bilen diye birşey yoktur..Tahmin vardır..Gerçekten insider olmak lazım..onlarda buralarda yazmaz.
    b. azar azar ne uzarsın ne kısalırsın..
    c. bizim borsada uzun vade diye bişi 5-10 hisse dışında tamamen ilüzyondan ibarettir..aracı kurumdan 20 senelik dolar bazlı grafikleri iste..göreceksin ki 1997 seviyelerindeyiz.
    d. c şıkkı ile bağlantılı uzun vade alınacan hisselerin en sonuncusu bankalardır..
    e. işc ne yapmış ki ykbnk ona yetişecek..

bunlara birde nickini katarsak 6 oluyor..

bence sen hiç bulaşma borsaya falan..

6.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    1.5 satır da 5 tane kendi içinde çelişen nokta buldum.
    a. borsada bilen diye birşey yoktur..Tahmin vardır..Gerçekten insider olmak lazım..onlarda buralarda yazmaz.
    b. azar azar ne uzarsın ne kısalırsın..
    c. bizim borsada uzun vade diye bişi 5-10 hisse dışında tamamen ilüzyondan ibarettir..aracı kurumdan 20 senelik dolar bazlı grafikleri iste..göreceksin ki 1997 seviyelerindeyiz.
    d. c şıkkı ile bağlantılı uzun vade alınacan hisselerin en sonuncusu bankalardır..
    e. işc ne yapmış ki ykbnk ona yetişecek..

bunlara birde nickini katarsak 6 oluyor..

bence sen hiç bulaşma borsaya falan..
    üstad sen cok yaşa emi cevap için teşekkür ederim haddimi bildirdiniz ağzımın payını boyumun ölçüsünü verdiniz...

7.  Alıntı Originally Posted by borsacahili Yazıyı Oku
    üstad sen cok yaşa emi cevap için teşekkür ederim haddimi bildirdiniz ağzımın payını boyumun ölçüsünü verdiniz...
    abartma..

öyle bişi yapmadım yapmayı da düşünmem..ben kimim ki..
    nacizane bir tavsiye olarak al..
    aklının bir köşesinde tut..
    gaza gelme..
    kolpalara inanma..
    burası paraların insanların cebinden patronların cebine transfer edildiği bir platform..

8. Sn. gucluu saygılar...

Sayfa 346/817 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •