Sayfa 302/817 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Grafiklerde enflasyonu hesap edebilen bir sistem de olmalı.

2009'un 1TL'si ile 2018'inkini aynı değerde tutmamanin bir yolu olmalı.

Efendim...... $grafik var....
    Doğru da ABD'de de bir eflasyon yok mu ... bea...!
    TCMB sayfasinda TL nin tarihsel degerini gosteren bir arac var. dip ve tepe degerleri icin o tarihlerden bugune degerleme yapabilirsiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by aksaray Yazıyı Oku
    olan millete tabi yine...

hukumet ıstıfa etmelı
    Aman.dostum boyle.seyler yazma yarin alirlar iceri bak suan hic bir sikinti yok ekonomi.muazzam enflasyon falan hikaye hep bizi cekemeyenlerin oyunlari bunlar dunya kiskaniyo bizi...

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Nerden bulaştım bu ykbnk’a.Ne güzel soda alacaktım son anda vazgeçtim ykbnk aldım.Şimdi gider marketten soda alır soğuk soğuk içerim.

4. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Damat ekonomiyi düzeltecek güvenmiyomusunuz

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by aliatabey Yazıyı Oku
    Aman.dostum boyle.seyler yazma yarin alirlar iceri bak suan hic bir sikinti yok ekonomi.muazzam enflasyon falan hikaye hep bizi cekemeyenlerin oyunlari bunlar dunya kiskaniyo bizi...

ne yapalım elestırmeyelım mı... Yapılan ısler ve sonucları zarar verıyor vatandasa, alım gucu dıye bırsey kalmadı ınsanlarda
    bır yerde dur demek,yalnıs yapıyorsun demek gerekıyor artık....Almanya bazı Fabrıkalarını Turkıye'ye tasımak ıstıyormus, neden tasımasın kendı ulkesınde bır ıscı 1500-2000 euro alıyor, Turkıye'de bır ıscı 300 euro alıyor, yenı pazar koleler ulkesı olduya Turkıye, gelırler tabi...
    Memnun olanlar; dolar ha 1 lıra olmus ha 6 lıra olmus ha da faızler % 30-40 lara dogru gıdiyormus farketmez benım ıcın dıyenler varsa devam etsınler yollarına, söyleyecek sözüm yok bu kafadaki insanlara

7.  Alıntı Originally Posted by aksaray Yazıyı Oku
    ne yapalım elestırmeyelım mı... Yapılan ısler ve sonucları zarar verıyor vatandasa, alım gucu dıye bırsey kalmadı ınsanlarda
    bır yerde dur demek,yalnıs yapıyorsun demek gerekıyor artık....Almanya bazı Fabrıkalarını Turkıye'ye tasımak ıstıyormus, neden tasımasın kendı ulkesınde bır ıscı 1500-2000 euro alıyor, Turkıye'de bır ıscı 300 euro alıyor, yenı pazar koleler ulkesı olduya Turkıye, gelırler tabi...
    Memnun olanlar; dolar ha 1 lıra olmus ha 6 lıra olmus ha da faızler % 30-40 lara dogru gıdiyormus farketmez benım ıcın dıyenler varsa devam etsınler yollarına,destek olsular bu duzene...
    Ah dostum.elimizden elestiri yapmaktan daha fazlasi gelse keske ne elimizi kaldi ne dilimiz biraz daha boyle giderse gider kellemiz...

8.  Alıntı Originally Posted by MIGHTY Yazıyı Oku
    Nerden bulaştım bu ykbnk�a.Ne güzel soda alacaktım son anda vazgeçtim ykbnk aldım.Şimdi gider marketten soda alır soğuk soğuk içerim.
    Kah kah aynı şey benim başıma geldi.
    10,75 ten Ereğli alacaktım.

Buna bir bulaştım.düştükçe aldım
    Şuan 6 kademe tersteyim.

Sayfa 302/817 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz