Sayfa 696/817 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Koç 2.12 verdi sanırım. 1.80 den de verirsen tüm malı alırım dedi.

Sene tabi 2 sene öncesi.

Bu banka reel olarak tüm bankalar gibi devlet politikaları nedeniyle zarar ediyor.

Ancak bunların bu şekilde kalıcı olarak reel zarara devam etmelerini çok düşük ihtimal görüyorum. Olmaz değil olabilir elbette sonuçta bu borsa ve risktir ama bu riski alıyorum.

Grafikte hah şuradan alinirmis denilen yerlerdeyiz ama kimsenin eli gitmiyor o da ayrı bir güzellik severim böyle zamanları. Keşke düşüşe de full malsız girseydik, ama nasip zarar kar kardeş.
     Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Aynen. Bu fiyattan alıp, uzun vadede zarar edeceksek o zaman diğer hangi hisse için umut olabilir ki?

Koç ortağının hissesini 2.88'den mi almıştı? Ben Koç'dan daha ucuza almış oluyorum. O yüzden içim rahat...
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Koç 2.12 verdi sanırım. 1.80 den de verirsen tüm malı alırım dedi.

Sene tabi 2 sene öncesi.

Bu banka reel olarak tüm bankalar gibi devlet politikaları nedeniyle zarar ediyor.

Ancak bunların bu şekilde kalıcı olarak reel zarara devam etmelerini çok düşük ihtimal görüyorum. Olmaz değil olabilir elbette sonuçta bu borsa ve risktir ama bu riski alıyorum.

Grafikte hah şuradan alinirmis denilen yerlerdeyiz ama kimsenin eli gitmiyor o da ayrı bir güzellik severim böyle zamanları. Keşke düşüşe de full malsız girseydik, ama nasip zarar kar kardeş.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu düşüş tahmin edilebilir bir düşüş değildi. Çok anlamsız ve hatalı bir hareket oldu merkez bankasının görevden alınması. Dediğiniz gibi nasip zarar, kar kardeş.

Borsada uzun vadede kaçtan aldığınızın önemi kalmıyor. Önemli olan tek şey ihtiyacınızın olmadığı bir parayla almış olmak...

Geçen bir yazı okudum: "Borsa kumar mı yatırım mı?" diye.

Eğer gece yattığınızda sürekli hissenin fiyatını düşünüyorsanız kumardır, hiç aklınıza gelmeden uyuyabiliyorsanız yatırımdır diyor...

3. Geçen bir yazı okudum: "Borsa kumar mı yatırım mı?" diye.

Eğer gece yattığınızda sürekli hissenin fiyatını düşünüyorsanız kumardır, hiç aklınıza gelmeden uyuyabiliyorsanız yatırımdır diyor...[/QUOTE]

Sürekli hisse fiyatını düşünürsek (Ki paranın hayatınızdaki önemi epey üst seviyede demek oluyor) fırsatları da kaçırıyoruyoruz. O psikoloji az bir kazanç gördüğünde hemen satışa geçiyor. Büyük kazançlar da öyle kaçıyor. Öyle çok deneyimlemelerim oldu ki buna dönük. İyi olan ve iyi devam edeceğini öngördüğümüz hisseye girip uyumak lazım. Parayı çok sevdin mi olmuyor. Ferah olmak lazım. Gerçi Bankacılığı girip bekleyenler 10 yıldır akıl almaz kayıplar yaşadılar. Dünyanın hiçbir borsasında bankacılıkta bu kadar kayıp olmamıştır diye düşünüyorum. Negatif trendin dibini görmedik mi sizce. Şu Halk Bank davasının sonucu bu soruya cevap verecektir bence.

Taşınan Açıklar (YKBNK da 11 milyon açık! bunu vermezler bugün!)

5.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Taşınan Açıklar (YKBNK da 11 milyon açık! bunu vermezler bugün!)
    Bu tabloya göre 11.8 Milyon lot açığa satış mı var? Açığa alış miktarı nedir? Öyle bir tablo da var mı? Meraktan soruyorum...

6. Birileri düşmesin diye elinden geleni yapıyor kimse artık. 2 'nin altını görürse alım tuşuna basacağım bayrama kadar vaktim var .

Alıntı Originally Posted by sokrates35 Yazıyı Oku
    Birileri düşmesin diye elinden geleni yapıyor kimse artık. 2 'nin altını görürse alım tuşuna basacağım bayrama kadar vaktim var .
    İlk çeyrek bilanço beklentilerinden ötürü olmasın? https://www.paraborsa.net/kategori/a...co-analizleri/
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

8. Şu ortamda ve bu fiyatlardan bilançonun hiçbir önemi yok...

Sayfa 696/817 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •