Sayfa 670/817 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Yahu ne dedigin belli değil, takas sen dedin ben demedim ki. özetle rsi 80 buradan alınmaz mı diyorsun? Buradaki kimse buradan almadi ki en yüksek maliyetli kisiler 2.30 civaridir. Bence de çok fırladı bir süre düzeltme olabilir, çok beğenmedin diyelim grafiği viop da short girersin hissede düşerse zarar etmezsin çıkarsa mallık olur kapatırsın nasip. Komple pozunu da kapatabilirsin ciddi kar oluştu olabilir neden olmasın. Bunu buraya ky getirmedi getiremez de, bundan sonraki hareketi de ky yapmayacak, yapan adamlar da rsi filan takiyor mu emin değilim...
     Alıntı Originally Posted by Hissekolik Yazıyı Oku
    Kardeşim ben takas analizi meraklısı değilim.Boş işler onlar.Sen aç Grafikte RSI indikatörü kaça gelmiş bak bakalım?80 lerde.Gelmiş burada hisse ucuz diyorsunuz.Hayal dünyasından çıkın
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Yahu ne dedigin belli değil, takas sen dedin ben demedim ki. özetle rsi 80 buradan alınmaz mı diyorsun? Buradaki kimse buradan almadi ki en yüksek maliyetli kisiler 2.30 civaridir. Bence de çok fırladı bir süre düzeltme olabilir, çok beğenmedin diyelim grafiği viop da short girersin hissede düşerse zarar etmezsin çıkarsa mallık olur kapatırsın nasip. Komple pozunu da kapatabilirsin ciddi kar oluştu olabilir neden olmasın. Bunu buraya ky getirmedi getiremez de, bundan sonraki hareketi de ky yapmayacak, yapan adamlar da rsi filan takiyor mu emin değilim...

Aynı noktadayız

3.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    kimseciklerde mal kalmadı
    yaslanıp beklemek lazim artık.
    Arkamıza yaslandık ama arkadan yasladılar

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,921
     Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    aynen miktiler
    vermediğimiz ile kaldık
    hepsinde aynı durum
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

5.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Buna göz göre göre deniyor sanırım.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

6. Ben de vermedim 3.02 yazmıştım 1/3 trade için o da gitmedi. Nasip, bir şey değişmedi hala iyi banka yedik kırmızı barı oturuyoruz.

7.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    aynen miktiler
    vermediğimiz ile kaldık
    hepsinde aynı durum
    .
    0,50 pd/dd ile varlık fonuna şuraya buraya peşkeşi mümkün olmayan sahibi belli kârlı bür banka hissesi, fk bu kadar düşük fazla şirket yok ayrıca borsada.
    Trade etmekle para kazanılacaklen o paradan olunacak tabii ama ykb fiyatında sıkıntı yok

8. Salı günü zirveden veririz dedik evdeki hesap çarşıya uymadı mecbur ppk ya kaldık
    Yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 670/817 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •