Special Days Image
Sayfa 678/817 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by bence Yazıyı Oku
    Bankalar temettü mü dağıtacak?
    PİYASA - 27 Kasım 2020, 15:34

Avrupa Merkez Bankası yetkilileri, bankaların kâr payı ödemelerinin önündeki engelin dikkatli bir biçimde kaldırılabileceğine dair sinyaller verdi.

Darısı bizim bankaların başına.

https://www.borsagundem.com/haber/ba...itacak/1533523

beklenen haber silsilesi
    maliyetsiz tahta yapacaklar demekki
    yoksa sermayeler büyük çok zor olurdu yukarı hareketler
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

2. daha önce yazmıştım bu jp morgun ********i ne zaman hedef fiyatını 3.90 dan 5.40 cıkarmışsa işkilenmiştim adamların amacı malı yukardan ky yıkıp uzun vadeli yatırımcı yapıyorlar sonra bekle babam bekle aylarca aldıgın yere tekrar gelsin onun için alacak olanlar acele etmesinler daha ocak 20 sinde biden var halk bankası davası var akdenizdeki durum varda var dolduraşa gelmemek lazım grafiklerini bir inceleyin ytd

3. Dün sattıklarını sırf sonra pişman olurum diye neredeyse aynı fiyattan yerine koydum bugün. Bence biraz beklesem daha aşağıdan yerine koyardım ama neyse artık;
    Kavgada yumruk aranmaz.

4. Bankalardan da bir temettü dağıtma izni çıkarsa süper olur yabancı asıl ozaman güven duyup bankaya gerçek manada yatırım yapar
    Yatırım tavsiyesi değildir

5. Tüm gün robotlar hisseyi aşağıya bastı durdu son 30 dk topladı garanti yatırım destek attı
    Yatırım tavsiyesi değildir

6. ECB, bankalara %15-25 tavanda temettü ödeme izni vermeyi değerlendiriyor-El Confidencial
    03/12/2020 09:58:51

ECB, bankalara %15-25 tavanda temettü ödeme izni vermeyi değerlendiriyor.

El Confidencial'ın haberine göre, ECB yönetimi gelecek haftalarda finansal kuruluşların pandemi nedeniyle yasaklanan temettü ödemelerine yeniden izin verebilir.

Habere göre, ECB, temettü ödemelerine dağıtılabilir karın %15-25'i seviyesinde bir tavan getirmeyi ele alıyor. Kararın gelecek hafta açıklanması bekleniyor.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

DARISI BİZİM BANKAKARIN BAŞINA

7. yapı kredi 3 ün üstü olmadı müddetce 3 ün altı düşüşe işaret eder gibime geliyor sesli düşüncemdir beni baglar al sat deyildir

8. Yarın bankalarda guzel yeşil barlar oluşur
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Sayfa 678/817 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •