Sayfa 65/817 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 513 - 520 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Podyumda seni beklemekten bir tuhaf olduk, şöyle bir yürüsen de görsek
    "BİZ YERİMİZDE DURUYORUZ PİYASALARDA YERİNDE DURSUN EFENDİM" E.ÖZİNCE

2. Bu hissenin herhangi bir beklentisi varmı? Diğer bankalar baya prim yaparken bu yerinde saymış

3. Ulan ne aman bu hisseye bulaşsam aşağı basıyor. Diğer bankalar neredeyse %100 prim yapmış bu dalaylama yerinde sayıyor hatta geriye basıyor.

4. Dolar ve faizin yükselişi bankacılık sektörünü kötü çarpacak. mart ve nisan ayı faizler bankaları çok ama çok kötü çarpacak.

5. Bak sahibine ....
    nasıl iyimi?
    Şu dakikalarda neler yapıyor.
    "BİZ YERİMİZDE DURUYORUZ PİYASALARDA YERİNDE DURSUN EFENDİM" E.ÖZİNCE

6. Merhabalar bankalar arasında en düşük olan ve yüksek kar açıklayan bu kağıt için. Ne düşünüyorsunuz? Borsa genelinde olumsuz olabilir fakat bu kağıt gördüğüm kadarıyla hiç bir şekilde yükseliş trendine katılmamış. Bu fikirde olumlu - olumsuz görüş bildirirseniz çok iyi olur 😊😊

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. birilerinin talimatı ile dolara karşı işemek bence büyük risk. dolar 4 üzerine atıp alır başını giderse bu yaptığın işlemler sana yol su elektirik ve YABANCININ HİSSE SATIŞI olarak gelir ey spek efendi. Mehter marşının büyüsüne fazla kapılma. piyasanın temel dinamikleri (kur, faiz, enflasyon vs.) doğrultusunda hareket etsen daha istikrarlı olur.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 65/817 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •