Sayfa 25/817 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 193 - 200 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

Tarihe not düşelim bugün itibariyle Finansbank'ın piyasa değeri Yapıkrediyi geçti.

3. Angry Final

Bu kağıdı bu hale getiren, spekülasyon yapan, kağıt üzerinden haksız kazanç sağlayan herkesin hakkımdan aldıkları her kuruş ciğerlerini yakarak son nefeslerinde çıksın...!!!! Endeks olmuş 105K kağıt en az 9 olması gerekirken yarı fiyattan işlem görüyor..!!!!!
    Kağıdın ne tekniği çalışıyor ne direnci lanet olsun...!!

4.  Alıntı Originally Posted by terguzel Yazıyı Oku
    Bu kağıdı bu hale getiren, spekülasyon yapan, kağıt üzerinden haksız kazanç sağlayan herkesin hakkımdan aldıkları her kuruş ciğerlerini yakarak son nefeslerinde çıksın...!!!! Endeks olmuş 105K kağıt en az 9 olması gerekirken yarı fiyattan işlem görüyor..!!!!!
    Kağıdın ne tekniği çalışıyor ne direnci lanet olsun...!!
    ben sabancının yerinde olsam toplarım piyasadan bu koçun bankasına el koyarım
    bunların bi beceremediği iş finans, kafaları makine elektronik kimya ne varsa basıyor, paraya gelince fıs..

sabırlı olun dostum, bedelli haberleri bugünkü düşüşün mazereti olamaz..

5.  Alıntı Originally Posted by pala Yazıyı Oku
    ben sabancının yerinde olsam toplarım piyasadan bu koçun bankasına el koyarım
    bunların bi beceremediği iş finans, kafaları makine elektronik kimya ne varsa basıyor, paraya gelince fıs..

sabırlı olun dostum, bedelli haberleri bugünkü düşüşün mazereti olamaz..
    Kardeş 6 yıldır sabrediyorum ve 6 yıllık kazanç TL bazında %15...!! enflasyon etkisini veya kurlardaki artışı hesaba katmadım bile..!!
    Ne bedellisi, bu kağıt piyasanın ......su olmuş..!

Yapı Kredi Bankası'nda sermaye artırımı iddiaları öne çıkmaya başladı
    Yapı Kredi'de 1 milyar dolara kadar sermaye artışı gündeme geldi. Kulislerde dolaşan iddialara göre UniCredit ve Koç Holding, Yapı Kredi Bankası'nda sermaye artışını değerlendiriyor.
    Bloomberg News'e göre, Yapı Kredi'de sermaye artırımı olursa yüzde 100'e yakın oranda sermaye artırımının gerçekleşeceği öne sürülüyor.

Yapı Kredi'nin hali hazırda 4.347.051.284 TL sermayesi bulunuyor. Şirketin özsermayesi ise 27.7 milyar TL.
    Şirketin yüzde 81.8'i Koç Finansal Hizmetler'e ait. Koç Finansal Hizmetler'in ise yüzde 50'si İtalyan UniCredit'e ait. Geri kalan yüzde 18.2'lik kısım ise halka açık.

7.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Yapı Kredi Bankası'nda sermaye artırımı iddiaları öne çıkmaya başladı
    Yapı Kredi'de 1 milyar dolara kadar sermaye artışı gündeme geldi. Kulislerde dolaşan iddialara göre UniCredit ve Koç Holding, Yapı Kredi Bankası'nda sermaye artışını değerlendiriyor.
    Bloomberg News'e göre, Yapı Kredi'de sermaye artırımı olursa yüzde 100'e yakın oranda sermaye artırımının gerçekleşeceği öne sürülüyor.

Yapı Kredi'nin hali hazırda 4.347.051.284 TL sermayesi bulunuyor. Şirketin özsermayesi ise 27.7 milyar TL.
    Şirketin yüzde 81.8'i Koç Finansal Hizmetler'e ait. Koç Finansal Hizmetler'in ise yüzde 50'si İtalyan UniCredit'e ait. Geri kalan yüzde 18.2'lik kısım ise halka açık.
    Bu haber neden kağıdı olumsuz etkiliyor peki?

8.  Alıntı Originally Posted by terguzel Yazıyı Oku
    Kardeş 6 yıldır sabrediyorum ve 6 yıllık kazanç TL bazında %15...!! enflasyon etkisini veya kurlardaki artışı hesaba katmadım bile..!!
    Ne bedellisi, bu kağıt piyasanın ......su olmuş..!
    o zamanlar alıp da bankalardan düzgün kazanan yok zaten.. o konuda şansına küseceksin..

ancak bankaları tek tek zirvelerine taşıyorlar, geçen hafta işc bugün akbank sırada garanti (%5) ve vakıf(%2) var
    halkb umutsuz vaka, ykb nin unicredit ten başka mazereti yok

Sayfa 25/817 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •