Sayfa 642/817 İlkİlk ... 142542592632640641642643644652692742 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 5,129 - 5,136 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. YKB sının Sermaye artırımı ve nedenleri? Hisse neden yükselmedi?

https://www.youtube.com/watch?v=Hw4zxNnTCpk&t=22s

2. Dün bir miktar alım yaptım
    Hissede yorum yapacak var mı

3.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Dün bir miktar alım yaptım
    Hissede yorum yapacak var mı
    bence sikinti buyuk

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ocak ayında dolar bazlı seviyeden yüzde 45 asagıda.Bankalar sadece bu dönemde faiz dişi kalemlerde gelir kaybina ugradi.Mesela EFT ücreti almiyor.Bazi hizmetler durunca ücret geliri de bitme noktasında fakat calisiyorlar.Yani bir çok sektörün aksine faaliyet devam ediyor.Negatif fiyatlamada ABD bankalarinin Shake gas Kaya gazı üreten firmalardaki riskleri gibi konular var.Fakat Avrupa icin kötü banka kurulup riskli kredileri buraya atma,bizim swap kanallarını diğer Merkez Bankaları ile açma olayı pozitif yönde.Bu süreç bitince bankalar daha çok kazanacak artık 70 yaşında olan cep telefonunu zor kullanan insanlar dijital bankacılığa alıştı.Bankalar masraf kalemlerini daha rahat kısacaklar.ben bu süreç sonunda değişen tüketici aliskanlıklari ile mesela daha küçük araba ve evler,kirsal bölgelere yönelme vb bankaların daha iyi olacağını düşünüyorum.Fakat su anda da ortadaki gerçekler fiyatlanıyor.Sabır lazım.Fakat öncelikle sağlık.Hayırlısı olsun.YTD

5.  Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    Ocak ayında dolar bazlı seviyeden yüzde 45 asagıda.Bankalar sadece bu dönemde faiz dişi kalemlerde gelir kaybina ugradi.Mesela EFT ücreti almiyor.Bazi hizmetler durunca ücret geliri de bitme noktasında fakat calisiyorlar.Yani bir çok sektörün aksine faaliyet devam ediyor.Negatif fiyatlamada ABD bankalarinin Shake gas Kaya gazı üreten firmalardaki riskleri gibi konular var.Fakat Avrupa icin kötü banka kurulup riskli kredileri buraya atma,bizim swap kanallarını diğer Merkez Bankaları ile açma olayı pozitif yönde.Bu süreç bitince bankalar daha çok kazanacak artık 70 yaşında olan cep telefonunu zor kullanan insanlar dijital bankacılığa alıştı.Bankalar masraf kalemlerini daha rahat kısacaklar.ben bu süreç sonunda değişen tüketici aliskanlıklari ile mesela daha küçük araba ve evler,kirsal bölgelere yönelme vb bankaların daha iyi olacağını düşünüyorum.Fakat su anda da ortadaki gerçekler fiyatlanıyor.Sabır lazım.Fakat öncelikle sağlık.Hayırlısı olsun.YTD
    Teşekkür ederim. Umarım olumlu olur.

6.  Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by qumarbazz Yazıyı Oku
    bence sikinti buyuk

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkür ederim. Bakalım neler olacak.

7. Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    200
    Blog Entries
    5
    Sürekli pis tahta oyunları dönüyor ekrana bakıyorum da.. Koca kağıt oldu yine elde oyuncak. Dün ne vardı aşağı çaktılar bugün dolar 7 Tl kapısına dayanmışken endeks çok farklı değilken ne vardı 2.02 leri gördü... İndirip kaldırıyor birileri tahtayı.. Bugune dikkat derim 2000 kademesinde 24 milyon lot yüklü mal var. Alım ağırlıklı gösteriliyor tahta yani ve insanlar talep var 2.01-2.02 kademesinden alalım rahat diye algılıyorlar.. Ama, bu emri bir anda kaldırırsa sahibi tahta satıma döner , doların 7.00 psikolojik sınırı ile endeks satışa döner bir anda.. Dikkat
    Eldekilerin kıymetini eldeyken bil, yittikten ve bittikten sonra zaten anlayacaksın. M.S 2001-Karya

Sayfa 642/817 İlkİlk ... 142542592632640641642643644652692742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •