Sayfa 558/817 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

TSKB nin açılımı nedir arkadaşlar.var mı bilen

Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    türk silahlı kuvvetleri hissesi sanılıyor ama değil

Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    isbank a bağlı düzenli temettü ve bedelsiz veren bir banka

TSKB demek

Türkiye sanayi kalkınma Bankası demek.askeriye ile alakası yok yani.

6. Bu forumda ne kadar iyi insanlar var 1.49 larda yapı kredi nin ne kadar kötü bir banka ve kağıt olduğunu değerli vakitlerini ayırıp günde 5 kere yazıyorlardı Allah razı olsun. Şimdi benim maliyet 1.70 lerde kaldı bir Allah in kulu başlığa uğramıyor ne diyelim hayırlı işler.

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bu forumda ne kadar iyi insanlar var 1.49 larda yapı kredi nin ne kadar kötü bir banka ve kağıt olduğunu değerli vakitlerini ayırıp günde 5 kere yazıyorlardı Allah razı olsun. Şimdi benim maliyet 1.70 lerde kaldı bir Allah in kulu başlığa uğramıyor ne diyelim hayırlı işler.
    Turkiye'de bir kagida hele hele bir banka kagidina uzun vadeli yatirim yapan KY sayisi bir elin parmaklarini gecmez. Bahsettigin kisiler muhtemelen vadeli islemler icin bankalara gelip giden kimselerdir. Ne koparirsam kardir diye de bulunduklari pozisyona gore algi yaratmaya calismislardir. Ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by libertador Yazıyı Oku
    Turkiye'de bir kagida hele hele bir banka kagidina uzun vadeli yatirim yapan KY sayisi bir elin parmaklarini gecmez. Bahsettigin kisiler muhtemelen vadeli islemler icin bankalara gelip giden kimselerdir. Ne koparirsam kardir diye de bulunduklari pozisyona gore algi yaratmaya calismislardir. Ytd.
    1 yıl bile olmadı olsa olsa orta vadedir... Ve fakat çok güzel bıraktı, 3 lirada vedalaşacağız.

Tek üzüldüğüm şey 250k lot 1.49 alışım vardı bunların gezına geldim yazdım sildim geldi gelmedi derken azıcık aldım oralardan, ne diyelim hayırlısı kendine mukayet olacak insan.

Sayfa 558/817 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •