Sayfa 693/817 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 5,537 - 5,544 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by sokrates35 Yazıyı Oku
    iŞC yi bende almak istedim ama siyasi mevzu dönmüştü bir ara başına bir iş gelir diye korktum ...
    Başına iş gelse de sorun olmaz.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

Taşınan Açıklar

3. 2 'nin altını görürse girerim diyordum ancak ikilemde kaldım şimdi de Ramazan ayı boyunca bulaşmak istemiyorum vaka artışı nedeniyle kapanma ihtimali konuşuluyor...

4. Az da olsa 2,06 dan ykb aldım tekrar. Kumbarada bir süre beklesin bakalım.

Bankalardan elimde garan, isctr, vakıfbank ve ykb oldu.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

5. Kağıt diğer bankalardan çok ciddi negatif ayrıştı. Sebebini bilen var mıdır. Bilgilenmek isterim. Teşekkürler

TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Az da olsa 2,06 dan ykb aldım tekrar. Kumbarada bir süre beklesin bakalım.

Bankalardan elimde garan, isctr, vakıfbank ve ykb oldu.
    Bende bunlardan hariç halk ve akbank ta var

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Bu kağıtta olup, bu forumda yazan değerli arkadaşlar. Siz de ne olduğu bizi ilgilendirmez. Kağıt ile ilgili paylaşım yapalım lütfen. Bende de 1.240.000 lot var. Ne yapalım şimdi. Bir faydası var mı foruma.

8.  Alıntı Originally Posted by ozural Yazıyı Oku
    Kağıt diğer bankalardan çok ciddi negatif ayrıştı. Sebebini bilen var mıdır. Bilgilenmek isterim. Teşekkürler

Alıntı Originally Posted by ozural Yazıyı Oku
    Bu kağıtta olup, bu forumda yazan değerli arkadaşlar. Siz de ne olduğu bizi ilgilendirmez. Kağıt ile ilgili paylaşım yapalım lütfen. Bende de 1.240.000 lot var. Ne yapalım şimdi. Bir faydası var mı foruma.

Ciddi ciddi bu kadar lotunuz varsa negatif ayrışmanın sebebidir bence...Sizin gibi yatırımcı sayısı fazla ise başka bir neden aramaya gerek yok...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayfa 693/817 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •