Sayfa 636/817 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    YKB nin Ykb Fenerbahçe ile uğraşmaktan Bankaya gelemiyor herhalde.Batik Fener 8 kusur Koskoca Ykb 2 bile değil...
    Aynen öyle :

2. Ince görmüş, sert cakmissiniz değerli büyüğüm.

1.40 a kadar piramit yapma hakkı ile nasipse bugün tekrar başlıyorum 3 5 lot kenara atmaya.
     Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    YKB nin Ykb Fenerbahçe ile uğraşmaktan Bankaya gelemiyor herhalde.Batik Fener 8 kusur Koskoca Ykb 2 bile değil...

4. Günaydın ağlar,
    3.18-3.19 seviyesinde sadece yaptığım işlemleri söyledim, birinden fikir almak kadar saçma birşey olamaz.
    Yaptığım doğru çıktı, sonra ondan da kaçtım, azar azar ben de geliyorum.

Bir ay önce sorduğum soru basit, 1₺ mi olacak 4₺ mi haha. Sağlıklı olsun herkes de, bu dünyada iki şey önemlidir, ilk olarak sağlık, ikincisi ise zaman.
    Çok değil, iyi yaşayın.

Alıntı Originally Posted by sid Yazıyı Oku
    Hisse işinde üç işlem vardır;
    - Al
    - Sat
    - Değiştir
    Size ne uygunsa o yapılır, birinden akıl almadan düşüncenizi yapın..
    Onbir ay önce 1.56₺ olunca, çoğunluk1.2₺ olsun alırım diyordu. Şimdi faizler düştüğü için altın, döviz ve hisse alıyor.
    Aradan geçen onbir ay içinde iki katına çıkan hisseyi almak iyi cesaret istiyor, bu yüzden tebrik ediyorum.
    2.7 milyar küsur lot artış oldu 13.02.2020 de, basit olay değil ki bu.
    İki ay sonra 1₺ olacak diyen de çıkar, 4₺ olacak diyen de, kısmet ve düşünce sizin.

Yatırım tavsiyesi vs birşey değil, başka bir boş mesaj.

5. Ne lanet bir hisseymiş yatırımcının yüzünü dogru düzgün güldürmedi.Alltan alanlar sevinmiştir fakat uzun üstten alan veya uzun süre bu hissede bekleyen yatırımcı hep kaybetti.
    Yazdıklarım kesinlikle Al Sat tavsiyesi değildir.

6. 2008( 12 yıl önce) 2 ki değerlerin üstündeymiş, eyyyy KOÇ SAHİP ÇIK ARTıK BANkANA ......rahmetliğin kemikleri sızlayacak...

7. Tweeter de bedelli soylentileri var.daha yeni yapmadimi ?

8.  Alıntı Originally Posted by fLameng Yazıyı Oku
    Umarım sizin için olmasını isterim mal taşıtmaya adam lazım olunca tabiki yapacaklar mini ralliyi. Bana göre 2019 sonlarına kadar bu tahta yataya ve düşeye gebe gibi. Birde tahmin vereyim 2018 yılı net kar rakamı 2700 m. olsun
    YKB ın yaklaşık üc yıllık ÖZETİNİ yapmış DAYIM

Sayfa 636/817 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •