Sayfa 443/817 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2. Sevgili dostlar, Romalılar...!!!

Alan satan bakarak işlem yapmak o kadar kolay değil...

Bakın kaçtır yazıyorum şimdi bana kızdığınızı hatta küfür edenlerin bile olduğuna eminim...

Gün içi alan satana yada seans içine bakarak işlem yapmak çok zor, bakın kağıdı 3 gün izledim ve size dedim ki hepsi aynı NaNe...

Alan satana dönemlik bakılır arada dönülür takasa bakılır, kağıdın temeli ezbere bilinir ( borcu harcı alacağı vereceği yerine göre malı mülkü çalışan sayısı şube sayısı... uzatmaya gerek yok iyi bilin, bilmeye çalışın)

Her an takip ederseniz kafayı sıyırır çok yıpranırsınız...

Hep dediğim gibi tüm kağıtlarda benzer işler oluyor ama öyle ama böyle, ben kimseye alın satın demiyorum bakın akılınıza yatan kağıdı araştırıp alın sonra sabır edin başka şansınız yada şansımız yok diyeyim,

Daha ne diyeyim bilemiyorum,
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

tek iyi yanı 1.57 de 10 milyon alıcı bekliyor.satacak ixne satardı.demekki üç beş lot peşinde koca koca kurumlar.vahhhh....
    ben birşey bilmiyorum.bilsem burda işim ne.

4.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Sevgili dostlar, Romalılar...!!!

Alan satan bakarak işlem yapmak o kadar kolay değil...

Bakın kaçtır yazıyorum şimdi bana kızdığınızı hatta küfür edenlerin bile olduğuna eminim...

Gün içi alan satana yada seans içine bakarak işlem yapmak çok zor, bakın kağıdı 3 gün izledim ve size dedim ki hepsi aynı NaNe...

Alan satana dönemlik bakılır arada dönülür takasa bakılır, kağıdın temeli ezbere bilinir ( borcu harcı alacağı vereceği yerine göre malı mülkü çalışan sayısı şube sayısı... uzatmaya gerek yok iyi bilin, bilmeye çalışın)

Her an takip ederseniz kafayı sıyırır çok yıpranırsınız...

Hep dediğim gibi tüm kağıtlarda benzer işler oluyor ama öyle ama böyle, ben kimseye alın satın demiyorum bakın akılınıza yatan kağıdı araştırıp alın sonra sabır edin başka şansınız yada şansımız yok diyeyim,

Daha ne diyeyim bilemiyorum,
    Sayın lutfu001 : paylaşımlarınız için çok teşekkür ederiz. Dediğinize katılıyorum bizim gibi küçük yatırımcıların derinlik takas gibi konularda Hatta kağıdın tekniği ile ilgili bilgileri süzüp değerlendirip para kazanması çok zor. Küçük yatırımcıların hepsini toplasanız Yapı Kredi'nin bir kademesini kaldıramayız Bu benim kendi görüşüm kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Benim kullandığım aracı kurumun bilgilerinde günlük alım satımda DenizBank'tan yatırım finansmanı 50 küsür milyon hisse bir mal almış görünüyor bir tuhaflık var garip şeyler dönüyor dediğim gibi bizim gibi küçük yatırımcıların bunu çözümleri çok zor.

5.  Alıntı Originally Posted by Doreylik Yazıyı Oku
    Sayın lutfu001 : paylaşımlarınız için çok teşekkür ederiz. Dediğinize katılıyorum bizim gibi küçük yatırımcıların derinlik takas gibi konularda Hatta kağıdın tekniği ile ilgili bilgileri süzüp değerlendirip para kazanması çok zor. Küçük yatırımcıların hepsini toplasanız Yapı Kredi'nin bir kademesini kaldıramayız Bu benim kendi görüşüm kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Benim kullandığım aracı kurumun bilgilerinde günlük alım satımda DenizBank'tan yatırım finansmanı 50 küsür milyon hisse bir mal almış görünüyor bir tuhaflık var garip şeyler dönüyor dediğim gibi bizim gibi küçük yatırımcıların bunu çözümleri çok zor.
    Sn. Doreylik, ben teşekkür ederim,

Şimdi son bir şey daha yazacağım ve herkes bu adam deli diyecek ama işin doğrusu bu onu diyeyim diyecek sözüm kalmayacak,

Teknik meknikte hepsi hikaye leplebi çekirdek, çünkü o tekniği parası ve malı olan kendisi çiziyor zaten, bizde bakıp Aaaa şöyle olmuş böyle olmuş diyoruz...

Bakın teknik analizi çok iyi bildiğini iddia eden adamlar Teknik Analiz Eğitimi Satıyor...

Madem bu işi o kadar iyi biliyorlar girip piyasanın aklını alsalarya ama adamlar tekniğin bir naneye yaramadığını bildikleri için onu küççük yatırımcıya satıp para kazanıyorlar....

Sorarım sizlere işinize yarayan para basan bir yönetimi başkasına satar mısınız...???

Herkese hayırlı Cuma’lar,

Kafanızı özgür bırakın her şeyi okuyup hiçbirşeyi dinlemeyin kendi kararınızı kendiniz verin...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...

6.  Alıntı Originally Posted by borsa_ankara Yazıyı Oku
    lütfü arkadaşımıza itibar puanı gönderelim emeğine karşılık tşk lütfü
    Ben dün attım

7. teknik istatistikten başka birşey değildir, sadece işlenmiş veri sağlar yorumlayacak olan bizleriz..

8. a.g conisi elin ne kadar korkak yawşk gel aşa ixneler dümen haber felan kalmadımı servis ettirin

Sayfa 443/817 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •