Sayfa 765/817 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 6,113 - 6,120 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by şekerci Yazıyı Oku
    Bilin bakalım hangi banka
    Vay ki vaylar olsun dahdacııı

https://ohaberneydi.com/2022/03/22/s...ransfer-yapti/

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu asparagas haber değilse hakikaten vay ki vay. Sonuna kadar okudum rezaletin son perdesi dedikleri...

2.  Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Bu asparagas haber değilse hakikaten vay ki vay. Sonuna kadar okudum rezaletin son perdesi dedikleri...
    Ne oldi de ne oldi, dahdacıııya ne oldii

Eğer yukarıdaki haber doğru ise , Ali Koç yerinde olsam , bankanın bilgi işlem , teknoloji , siber güvenlik vb. ne kadar yöneticisi varsa derhal işten kovarım. Bu işi yapan o 2 kardeşe de , eğer ceza almazlarsa bir miktar ödül veririm , böyle bir banka açığı ortaya çıkardıkları için. Çünkü , uluslararası bir şebeke olsa ve parayı bitcoine çevirse , o para biraz zor kurtulabilirdi.

4.  Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    Eğer yukarıdaki haber doğru ise , Ali Koç yerinde olsam , bankanın bilgi işlem , teknoloji , siber güvenlik vb. ne kadar yöneticisi varsa derhal işten kovarım. Bu işi yapan o 2 kardeşe de , eğer ceza almazlarsa bir miktar ödül veririm , böyle bir banka açığı ortaya çıkardıkları için. Çünkü , uluslararası bir şebeke olsa ve parayı bitcoine çevirse , o para biraz zor kurtulabilirdi.
    Anladığım kadari ile olay haftasonu gerçeklesmis ve sistem bir noktada bloke etmiş
    Benin merak ettiğim gercekten bitcoin alabilirler miydi? Ya da ne kadar alabilirlerdi?
    1 milyar usd lik bir hata nasıl olabilir?
    O degilde bir lafimda da o 2 kardeşe.
    Hesabınızda 1 milyar usd var ve ilk iş iphone ve 2.el Bmw alıyorsunuz. Fakirimizin hayalleri bile fakir ;)

5.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Anladığım kadari ile olay haftasonu gerçeklesmis ve sistem bir noktada bloke etmiş
    Benin merak ettiğim gercekten bitcoin alabilirler miydi? Ya da ne kadar alabilirlerdi?
    1 milyar usd lik bir hata nasıl olabilir?
    O degilde bir lafimda da o 2 kardeşe.
    Hesabınızda 1 milyar usd var ve ilk iş iphone ve 2.el Bmw alıyorsunuz. Fakirimizin hayalleri bile fakir ;)
    Ya aile büyüklerine ne demeli...sanırım sadece boyları uzun... aile büyüklerine durumu anlatmışlarmışda mış mış..eee sonra ne olmiş..yüksek şüradan panganın 16 milyarını sülale boyu yiyelim kararı mı cıkmış.. yazmayayım dedim dayanamadım yahuu..
    *** COMANDANTE ***

6. ikinci el BMW ye aslında ikici el cep tel yakışırdı ya..belkide ne bilem.. arkadaşlar çok tutumlu olduğu sonucunu da cıkarıyorum..
    *** COMANDANTE ***

7. Borsalar için Büyük tehlike geliyor. ABD 10 yıllıkları 2,5 u gördü. 3 e yaklaşırsa borsalarda satışlar hızlanır.

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatırım tavsiyesi değildir.

Bankaların en güzeli bence bu ; Koç yaparsa en iyisini yapar.

Sayfa 765/817 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •