Sayfa 420/817 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

2. 1:50 civarı önemli nokta kırılır veya kırılmaz diyemem ancak O kısım doldurulmalı:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...68#post2913168

3.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    1:50 civarı önemli nokta kırılır veya kırılmaz diyemem ancak O kısım doldurulmalı:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...68#post2913168
    burayada mı bulaştın ekmek çıkmaz uza çöplüğüne get altınlarını say çakallık yapma

4.  Alıntı Originally Posted by karatren3 Yazıyı Oku
    burayada mı bulaştın ekmek çıkmaz uza çöplüğüne get altınlarını say çakallık yapma
    Yükseliş yakın demekki ))

5.  Alıntı Originally Posted by İluvatar Yazıyı Oku
    Yükseliş yakın demekki ))
    dosttum yükseliş yakın veya uzak o önemli değil borsa bu düşer çıkar a.g bankalar usd diplerinde yüzüyor 23 yıl önce 10 cent şimdi 30 cent hala çakallık yapıyorlar ona ayar oluyorum altın usd topluyormuş gitsin toplasın sanki ykbnk daki çok seviyor dostu arkadaşı batarsak biz batarız çakal sanane kına yakarsın ersoyyyyy

6.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    gundawe şunu unutma

İŞ İŞ YAPMAZ ADAM İŞ YAPAR.
    sayın kentuf internette aradım siz gayrimenkul yatırımcısı imişiniz. çok takdir ettim geçmişe doğru işlemleriniz.

konuya geleyim. halkbank gyo yani halk gyo isimli şirket dev projeleri sağlam bilançosu ile göz kamaştırıyor.

ama malesef borsa kısıtlı imkanlarla bir çete hisseye çökmüş durumda kimseye nefes aldırmıyor.

bunlara siz veya bir tanıdığınız cevrenizden birisi bilanço binalar projeler kira gelirlerini inceleseniz ve bir el atsanız.

İstanbulda karaköy den ataşehir kuleye. leventte olsun diğer yerde olsun otellerinden kira almaktadır.esas projesi ataşehir deki dev arsasında yapılan istanbul finans merkezi 2 kule ve yan ufak binalarla. ifm den 200 trilyon kira beklentisiyle halka arz edilmişti 2013 de.

bu dev şirket borsada rezil olmuş durumda çete yüzünden. piyasadaki pay miktarı 177 milyon lot olup temettü hariç halka arz fiyatı 1.35 dir. şuan 70 kuruştan pddd 0.30 dan işlem görmektedir. sahibi halkbankasıdır.

bu spek çetesine 10 20 milyon lot Allah ne verdiyse geçirecek sağlam gayrimenkulcüler aranıyor. lütfen bir göz atın teşekkürler meşkul ettik.

dediğiniz gibi en azından ifm nin halk kulelerinin %5 i %10 u benim diye gezebilir bir yatırımcı.

7. 1 milyar dolarlık ana sermayeye ilave edilebilir tahvil demek, mevcut ortaklar için katılım hakkı olmayan (tahvili almadığını kabul ederek) bedelli sermaye artışı demek midir?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by syılmaz Yazıyı Oku
    1 milyar dolarlık ana sermayeye ilave edilebilir tahvil demek, mevcut ortaklar için katılım hakkı olmayan (tahvili almadığını kabul ederek) bedelli sermaye artışı demek midir?
    değildir bedelli ile alakası yok.
    mevcut ortaklar almak zorunda değil dışardan birisi gelip para koyarak banka müşterisine faizi ile para satma şansı tanıyor bu sistemin özü bu.

birde Contingent Convertible Tahviller var ona yönelir ve uygulanırsa şapa oturduğumuzun resmidir.
    şuan Türkiye de uygulanmadı ama Avrupa da bir kaç banka denemeye kalktı kıyamet koptu.
    onda da banka sermaye yeterliliğini kaybedecek fiyata gelince tahviller hisse senedine çevriliyor.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Sayfa 420/817 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •