Sayfa 421/817 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    sayın kentuf internette aradım siz gayrimenkul yatırımcısı imişiniz. çok takdir ettim geçmişe doğru işlemleriniz.

konuya geleyim. halkbank gyo yani halk gyo isimli şirket dev projeleri sağlam bilançosu ile göz kamaştırıyor.

ama malesef borsa kısıtlı imkanlarla bir çete hisseye çökmüş durumda kimseye nefes aldırmıyor.

bunlara siz veya bir tanıdığınız cevrenizden birisi bilanço binalar projeler kira gelirlerini inceleseniz ve bir el atsanız.

İstanbulda karaköy den ataşehir kuleye. leventte olsun diğer yerde olsun otellerinden kira almaktadır.esas projesi ataşehir deki dev arsasında yapılan istanbul finans merkezi 2 kule ve yan ufak binalarla. ifm den 200 trilyon kira beklentisiyle halka arz edilmişti 2013 de.

bu dev şirket borsada rezil olmuş durumda çete yüzünden. piyasadaki pay miktarı 177 milyon lot olup temettü hariç halka arz fiyatı 1.35 dir. şuan 70 kuruştan pddd 0.30 dan işlem görmektedir. sahibi halkbankasıdır.

bu spek çetesine 10 20 milyon lot Allah ne verdiyse geçirecek sağlam gayrimenkulcüler aranıyor. lütfen bir göz atın teşekkürler meşkul ettik.

dediğiniz gibi en azından ifm nin halk kulelerinin %5 i %10 u benim diye gezebilir bir yatırımcı.
    sn. proleter inanın hiç ilgilendiğim bir kağıt değil ama karaköy levent deyince bakarım bildiğimiz lokasyonlar.
    gelip topiğinide incelerim ilginç geldi açıkçası.
    gayrimenkulü çok olan şirketin pddd 0.30 çok daha ilginç geldi.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

2. gyoların çoğunun pddleri o civarlarda. bu vatandaş bi pazarlayamadı şu halkgyoyu. ykb topiğine kadar gelmiş.

3. 1.77 gördüğü gün satıp çıkmadık..28 aralıkta yine aynı hareketi yapabilir mi acaba? kasımın son günkü hareketi gibi

4.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    değildir bedelli ile alakası yok.
    mevcut ortaklar almak zorunda değil dışardan birisi gelip para koyarak banka müşterisine faizi ile para satma şansı tanıyor bu sistemin özü bu.

birde Contingent Convertible Tahviller var ona yönelir ve uygulanırsa şapa oturduğumuzun resmidir.
    şuan Türkiye de uygulanmadı ama Avrupa da bir kaç banka denemeye kalktı kıyamet koptu.
    onda da banka sermaye yeterliliğini kaybedecek fiyata gelince tahviller hisse senedine çevriliyor.
    Teşekkürler.

Benim anladığım sizin ikinci paragrafta belirttiğiniz gibi hisse senedine çevrilebilir tahvillerdi. Alım yapmayı düşünüyor ama bu 1 milyar dolarlık tahvil işini anlayamadığımdan korkuyordum. 'Şimdilik' korkmaya gerek yok o zaman.

5. Türkiye ne krizler gördü,fazla felaket yapip insanlari korkutuyorlar,
    30 senedir,yasanan krizler icerisinde eskilerden daha masum bu yasananlar,
    Bur suru bankanin battigi 2001 krizi,
    Daha eskisi uran/irak savas krizi,
    Sonra guzel düşüşü olan 2009 krizi endeks 20 binleri gördü,bircok kagit 2009 fiyatina gore 20/25 katinda suan bile,
    Doğru hisseyi bulan ve sabreden kazanir,
    Yapilan korku yani algi,
    Sis dagilir,bakarsin ykb 3,5 tl örn,5 ay sonra,
    Yaa paraya bak %100,
    ,
    Kapattim kulagimi,benim icin cok ucuzdu aldim attim,
    Haa 1,50 de olabilir,
    Hicbir zaman tabani ve tavani bulamazsin,
    Fazla takilmiycan,
    Sonra psiko bozulur,
    12 milyar piyasa degeri var,bu seneki kar uzerinde 4/5 milyar,
    E kalan 7 milyar piyasa degeri,
    Onuda 2019 da kazanir,al sana firsat,
    Yabanci verdigini alamıyor,hala veriyor,alimiyor,bence tumsikintisi baski,bur kademe verip 8milyon satus koymanin baska anlami yok,
    Ben sigarayi bile biraktim,o paralarla bile topluyorum,ilerde küba purosu icerim,

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    gyoların çoğunun pddleri o civarlarda. bu vatandaş bi pazarlayamadı şu halkgyoyu. ykb topiğine kadar gelmiş.
    dostum bu kağıt diğer gyo lar gibi bitik değil. banka şubeleri otelleri var. ifm yapıyor. diğer gyo lar gibi batık değil. diğer gyo lar gibi zorda değil. diğer gyo lar gibi peşkeş çekilmiyor. ne pazarlaması. kağıttaki grup 1 lot için kıvranıyor. verip geri alıp silkeleme peşinde.

piyasa değeri 600 trilyon. tüm binaları kiraları geç sadece ifm ye 200 milyon dolar şirket genel müdürünün açıklaması var yatırım yaptık diye.

ne pazarlaması bu kafayla olduğunuz için tek binası fiyatına spekülatörler milletin canını alıyor borsada 1 adım ileri gidemiyoruz.

siz ve sizin zihniyet borsayı bitiriyor yatırım olmaktan çıkarıp spekülatörlerin kucağına atıyor milleti onlarda dipte kıvrandırıyor mal çalmak için hemde tarihi dipte..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku
    Türkiye ne krizler gördü,fazla felaket yapip insanlari korkutuyorlar,
    30 senedir,yasanan krizler icerisinde eskilerden daha masum bu yasananlar,
    Bur suru bankanin battigi 2001 krizi,
    Daha eskisi uran/irak savas krizi,
    Sonra guzel düşüşü olan 2009 krizi endeks 20 binleri gördü,bircok kagit 2009 fiyatina gore 20/25 katinda suan bile,
    Doğru hisseyi bulan ve sabreden kazanir,
    Yapilan korku yani algi,
    Sis dagilir,bakarsin ykb 3,5 tl örn,5 ay sonra,
    Yaa paraya bak %100,
    ,
    Kapattim kulagimi,benim icin cok ucuzdu aldim attim,
    Haa 1,50 de olabilir,
    Hicbir zaman tabani ve tavani bulamazsin,
    Fazla takilmiycan,
    Sonra psiko bozulur,
    12 milyar piyasa degeri var,bu seneki kar uzerinde 4/5 milyar,
    E kalan 7 milyar piyasa degeri,
    Onuda 2019 da kazanir,al sana firsat,
    Yabanci verdigini alamıyor,hala veriyor,alimiyor,bence tumsikintisi baski,bur kademe verip 8milyon satus koymanin baska anlami yok,
    Ben sigarayi bile biraktim,o paralarla bile topluyorum,ilerde küba purosu icerim,

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

pehh.
    aylık sigara parası bile 200 lot ykbnk alıyor.

böyle bilinçli yatırımcılar olması güzel tahta için.
    son kıçına bakışlarını yaşıyor tahta haa 1.59 - haa 2.00 haaaa 1.35 uzun vade için komedi rakamlar.

aaa batıyorsa ekonomi çok pahalı.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

8. msci atıldı tarihi 1 ay oldu çakalllllarrrrr de hade

Sayfa 421/817 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •