Sayfa 442/817 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2. lütfü arkadaşımıza itibar puanı gönderelim emeğine karşılık tşk lütfü

3. Ortağı unicretid İtalya borsasında 11 Euro 7 sene önce 350 EURO idi

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu hisse 1,40 TL gelmeden rahatlayamaz

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by borsa_ankara Yazıyı Oku
    lütfü arkadaşımıza itibar puanı gönderelim emeğine karşılık tşk lütfü
    Teşekkürler ama gerek yok düşünmeniz yeter

Dün kısaca yazdım bugünde şunu tüm samimiyetimle söylemek istiyorum kimse yanlış anlamasın alın yada satın demiyorum bakın iyi okuyun lütfen arkadaşlar,

Her kağıdın ama her kağıdın bir sahibi yada sahipleri vardır yani hakim bir güçlü el/eller diyelim,

Herşeyi kendiniz araştırıp alın yada satın, ama canlı izleyerek işlem yapmak o kadar kolay değil, aferdesiniz adamın kıçından donunu alıyorlar son 3 haftada burası dahil sözde BİST’in en sağlam kapıtlarında denedim ben beceremedim ve iyi zarar yazdım...

Eğer kağıdınızı iyi araştırıp aldıysanız ve dayanacak gücünüz varsa ( yani kredili değilse yada para lazım değilse...)

Sabır sizin elinizdeki yegane silah olacaktır.... yediğim tüm kazıklardan çıkardığım tecrübedir....

Bu yazdıklarım sadece bu kağıt özelinde değil geneldir...

Tüm yatırımcıların bol bol para kazanması dileğiyle,

Saygılar sunarım
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

6. con con mal gelmez buradan paşa paşa hadi bakalım ha para çok ky dökecem dersen gt yiyosa gel yavrum

7. lütfu bey rica etsek derinlik paylaşırmısınız

en çok satan y kredi.kendinin düşmanı olmuş.ne biliyorlar da biz bilmiyoruz yine acaba.burdan satılır mı ya milletin aklı ile alay ediyorlar.
    ben birşey bilmiyorum.bilsem burda işim ne.

Sayfa 442/817 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •