Sayfa 488/817 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Tam da soylediklerinizi yapti.haftalardir yapiyor. 1.60-1.75 kac kere ayni islemi yapti. Simdi 1.53-1.60 arasi hacim yapiyor.

Patrondan icazeti olmayan biri yapamaz bu hareketleri.
    Kim satar bu fiyattan,? Tamemen salliyorum ana muhtamelen nominal fiyattan bedelli alacagini bilen biri satar.
    şuanda tahtadan çıkan ufak yatırımcıda bu bedelli beklentisi gerçekleşmesi yüksek ihtimal diye çıkıyorlar
    herkesin dilinde problemler 2.5 tada vardı 1.5 tada var demek ki sıkıntı büyük muhabbetleri
    bu tahta için her tahta için değişmeyen şeyler bu tarz piyasa değerleri düşük gezdikçe olur bu yorumlar.

risk belli etmeye başlamışsa kendini dipte değilsekte yakınız demektir.

bu tahtadaki gerizekalı yapı kredi sıkıntılarından kurtulup düzede çıksa parayı basıop leylayı alması zor
    çünkü çulsuzlara çakmışlar 2011 de o gün bugündür izliyorum

yakın zamanda zaten yeterince mal verdiler
    az buçuk malı ile debelenip dursun
    piyasalara alım gelince tarihin tozlu sayfaları yazar 2 usd den aldı 0.35 usd den gömüldü diye.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    insanlarda ikili dipte veya döviz bazlı ikili dipte
    daha kötümserlerde 80.000 altında alıma uygun olacağı görüşleri var
    herkes daha ucuzdan alma telaşında çevremde
    herkesin gözü yapı kredide tahta yapıcıya içerden haber geliyorsa da geliyordur kafayı yedi adam
    malı verecekti veremiyor talebi görünce mal kıymete bindi.
    hele lazard bu türkler manyakmı diyorlardır.
    banka foldur foldur para topluyor millet deli gibi hissesini alıyor
    vayy anasını diyordur.

iyi hafta sonları bu haftada mallandık.
    allah verenden razı olsun .
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Tam da soylediklerinizi yapti.haftalardir yapiyor. 1.60-1.75 kac kere ayni islemi yapti. Simdi 1.53-1.60 arasi hacim yapiyor.

Patrondan icazeti olmayan biri yapamaz bu hareketleri.
    Kim satar bu fiyattan,? Tamemen salliyorum ana muhtamelen nominal fiyattan bedelli alacagini bilen biri satar.
    elbette yapamaz. patronun zaten kimin elinde ne kadar hisse var görme yetkisi var.
    hisse dibe geldikten sonra 9 ve 10. aylarda bu hareketi yapıp satış yapmış. lakin kasım ayının başından itibaren hem salınım düşük hemde satış gözükmüyor. neticede mali yapısını , aynı sene içinde 2 kez bedelli(2.side bedelli sayılır) artırarak, çok güçlendirdi. belirsizlik hisse sattırabilirdi, lakin son durumda ky den bu fiyatlarda mal almak çok zor.

4.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    en sevdiğim kafama mal yeme barı.cuma günleri saat 17.00 ila 18.00 arası tahta yapıcı ayaraı bozmak için en iyi saatlerdir.
    hımmmmm mis gibi ykbnk kokusu alıyorum pehhh
    Bas aşağı da alalım,çok ucuz vs dedikçe aklıma tkfen geliyor 4 tl altında

5.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    şuanda tahtadan çıkan ufak yatırımcıda bu bedelli beklentisi gerçekleşmesi yüksek ihtimal diye çıkıyorlar
    herkesin dilinde problemler 2.5 tada vardı 1.5 tada var demek ki sıkıntı büyük muhabbetleri
    bu tahta için her tahta için değişmeyen şeyler bu tarz piyasa değerleri düşük gezdikçe olur bu yorumlar.

risk belli etmeye başlamışsa kendini dipte değilsekte yakınız demektir.

bu tahtadaki gerizekalı yapı kredi sıkıntılarından kurtulup düzede çıksa parayı basıop leylayı alması zor
    çünkü çulsuzlara çakmışlar 2011 de o gün bugündür izliyorum

yakın zamanda zaten yeterince mal verdiler
    az buçuk malı ile debelenip dursun
    piyasalara alım gelince tarihin tozlu sayfaları yazar 2 usd den aldı 0.35 usd den gömüldü diye.
    Bundan 3 ay önce bir bedelli daha yapabilir dediğimde baya dalga geçilmişti.
    Şu an bence bedelliden bile daha kotu bir hareket yapıldı. %14 faizle $ borç verdiler. İsterlerse sermaye eklenecek , isterlerse de çatır çatır faiz alacaklar
    Siz hala tahta özelinde yorum yapıyorsunuz. Türkiye ekonomisini incelemeden , bu hisse 0.3 cent çok ucuz , demek bence yaptiginiz en büyük hata. Dünya 2011 dünyası değil, bedavaya para bulma dönemi bitti. Gelişmekte olan ülkeler için V veya W dönüşler olmayacak.oyle uzun bir " L" bekliyor ki bizleri, "L______" desek daha mantıklı olacak. %25 faiz ortamında , hisse senetleri de durmak akıl karı mi değil mi göreceğiz

6.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Bundan 3 ay önce bir bedelli daha yapabilir dediğimde baya dalga geçilmişti.
    Şu an bence bedelliden bile daha kotu bir hareket yapıldı. %14 faizle $ borç verdiler. İsterlerse sermaye eklenecek , isterlerse de çatır çatır faiz alacaklar
    Siz hala tahta özelinde yorum yapıyorsunuz. Türkiye ekonomisini incelemeden , bu hisse 0.3 cent çok ucuz , demek bence yaptiginiz en büyük hata. Dünya 2011 dünyası değil, bedavaya para bulma dönemi bitti. Gelişmekte olan ülkeler için V veya W dönüşler olmayacak.oyle uzun bir " L" bekliyor ki bizleri, "L______" desek daha mantıklı olacak. %25 faiz ortamında , hisse senetleri de durmak akıl karı mi değil mi göreceğiz
    Miami kaçı bekliyelim sen biliyorsun yada kaç sene sürer L nezaman girelim madem biliyorsun .

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bakıyorum her forum sayfası aynı herkez isyandan ya hiç bulaşilmayacak yada bu çile cekilecek .

8. Bugün sen dedin ben biliyorum yarın yükselirse biri illaki gelecek ben dedim diyecek . Aslında burda yazanlarin ben dahil birşey bildigimiz yok .

Sayfa 488/817 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •