Sayfa 489/817 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Haftalık ve aylıkta kabak gibi PU var. Ben bu ay sonuna kadar süre veriyorum en geç şubat başı yükseliş başlamalıdır. Zaten 61- 62 üstü 2 kapanış yükselişi tetikler.
    O zamana kadar küçük küçük alışlara devam.

2. Ytd.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Bundan 3 ay önce bir bedelli daha yapabilir dediğimde baya dalga geçilmişti.
    Şu an bence bedelliden bile daha kotu bir hareket yapıldı. %14 faizle $ borç verdiler. İsterlerse sermaye eklenecek , isterlerse de çatır çatır faiz alacaklar
    Siz hala tahta özelinde yorum yapıyorsunuz. Türkiye ekonomisini incelemeden , bu hisse 0.3 cent çok ucuz , demek bence yaptiginiz en büyük hata. Dünya 2011 dünyası değil, bedavaya para bulma dönemi bitti. Gelişmekte olan ülkeler için V veya W dönüşler olmayacak.oyle uzun bir " L" bekliyor ki bizleri, "L______" desek daha mantıklı olacak. %25 faiz ortamında , hisse senetleri de durmak akıl karı mi değil mi göreceğiz
    faizle borç verme diye bir şey yok. banka kendini konsolide ederken gelebilecek taleplere yok demektense para kazanmadan konsiye para almış oluyor. 650 milyon dolarlık talebin yaratacağı karda değilim şuan benim için sermayeyi koruyup kendime çeki düzen vermek hem de sermayeyi güçlü tutmak diyor. %13.75 krediyi alan ödeyecek banka değil. Eurobond cephesindeki iyileşmeleri grmese idim sizde haklıydınız derdim 180 ile duvara toslamaya gidiyor derdim.
    millet coco tahvil diyor yok kardeşim coco tahvil diye bir şey coco denilen sermaye yeterliliği eksiye düşerse verdiğin para hisse seendine dönüyor. Bunun şartlarıda önceden belirleniyor. Bunu şimdiye kadar avrupada sadece credit suise uyguladı çöktü zaten algısal durumlardan.
    yapı kredide çok kötü krediler kullandırılmış eyvallah temizleniyor. şuan banka en yüksek faiz isteyen kredi vermekte en çekingen grup.

siz diyorsunuz patlayacak . tamam olası bende diyorum patlamayacak sizin gibi patlayacak düşüncesindeki lerden malları alıyoruz
    bize patlatıyorlar diyelim kısaca durum bu.

şuan binde biri bizde binde üçüde olabilir. halka açık kısımda şirket tamamı içinde ciddi pay değilmi. ben bu riski aldınmı aldım.

girerse bana girecek . girmezse ben onlara maliyetimde makl vermem yalnız bunu iyi bilsinler.hangi çağrıda kime veririim onu zaman içinde görürüsünüz.

yazdıklarım hesap hareketlerimle sabit olup yatırım tavsiyesi içermez. burası borsa kim kime koyarsa.

VALLA TÜM ALGILAR BOZULDU. bu tahtayı bı piyasa fiyatına çektiğinde benim gibi çöp fiyatında ciddi risk alacak tonnla adam vardırdki şuan en kötü durum bu işte. Mal dağıldı. Toplamanın tek yolu para girişi çok güçlü para girişi olması.

O zaman bak kimsede mal kalıyor mu. Ortadaki söylentiler nasıl değişiyor:
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    yahu bu tahvil konusunda biri yat ilişkilerini arasın sorsun nedir bunun mühteviyatı
    belki bende yanlış biliyorum at1 ler farklıdır.
    milletin dediği daha riskli hisseye dönüşebilen tahvil hdt ler dir diye biliyorum.

pazartesi herkes arasın sorsun. işine yatırım ilişkilerinin yatırımcıyı aydınlatmak değilmi.?
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

haftalık pasta

Sayfa 489/817 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •