Sayfa 755/817 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 6,033 - 6,040 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Bence bu düşüş cidden abartılı oldu ama bir düzeltme gelmesi de normaldi...

Borsada defalarca moral bozucu düşüşler yaşamış biri olarak rahatım ama bir çoğunuzun haftasonunun mahfolduğunun da farkındayım. Benim elimdeki hisseler beni asla rahatsız etmeyecek düzeyde. İşin sırrı da burada aslında. Gece rahat uyuyabileceğiniz kadar hisse alın her zaman...

Gelecek hafta başı çok moral bozucu olacak gibi ama bu uzun vadede bu hisselerin inanılmaz ucuz olduğu gerçeğini değiştirmeyecek...
    Son düzenleme : Chetuo; 17-12-2021 saat: 22:34.
    Dil aslandır, yatar eşikte...

2. Acı patlıcanı kırağı çalmaz, sıkıntı yok zaten para 6,15₺den 16,xx₺ çıkan dolarla pul oldu
    Asıl hareket nasıldı, hakaret gibiydi, +5den-10a tarihte ender viopla birlikte 3devre mobil uygulamalar patladı pahalı bir film gibi, dolara müdahale etmeye çalışanlar baaakakaldı, milletin ferasetiyle dalga geçmeyeceksin, körfez ülkelerine öz kardeş dersen bu anadolu toprakları adamın eline verir gördün mü çaresizliği
    Kime güven kaldı ki borsaya kalsın, hırsız nerede, en hırsız kim, en hırsız ve küsüratı kim
    Önce gidip bir ay önce tmo nun litresi 28₺ ithal ettiği ayçiçek yağına müdahale et
    Yok efenim borsa zaten şişmişti falan dersen olmaz, ülkenin firmaları yok pahasında satılırken baaakanlarla aynı kafadasın derim

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yani bir dolar yabancı girişinin olmadığı bir ortamda cuma günkü mumu öngörememek neyle açıklanır bilemiyorum..

4. yüzde 17 geri geldi zirveden ve taban kapadı ,3.54 korunduğu sürece yükseliş trendi devam eder,kırılırsa 3.09 daki boşluk dolabilir....ytd

5. 3 gün daha tavan da çekebilirdi.

Marttaki hatami tekrar etmedim, 3.90 tüm malı vermiştim perşembe.

Giriş için fırsat kollayacağız. Bu ülke duracak ise bu banka duracak abartmaya paniğe gerek yok.
     Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Yani bir dolar yabancı girişinin olmadığı bir ortamda cuma günkü mumu öngörememek neyle açıklanır bilemiyorum..
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu sn.nosfeçağrı ?

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    4.53 kağıdın ilk hedefi.. Karamsar düşünecek hiç bi durum yok... Tekniği çıkış için mükemmel durumda. Kapanış bazlı zaten çanak teyidini aldı... 4,53 kısa vade minimum hedef .. Dolar bazlı bakıldığında da her şey çıkış için mükemmel durumda...orta vadede 0.44 ve 0.50 hedeflerine kuvvetle muhtemel ulaşacak ... Aylık periyotta 2018-19-20-21 yıllarına bakıldığında zaten indikatörler bariz pozitif uyumsuz durumda... Uzun vade çok büyük çıkış geliyo bankalar için ... Acabası falan yok geliyo... CR7...
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Tekniğin kralı önelle abeyim öyle olacak diyorsa, öyle olacaktır

Bol kazançlar sevgiler selamlar.
    3 gün daha tavan da çekebilirdi.

Marttaki hatami tekrar etmedim, 3.90 tüm malı vermiştim perşembe.

Giriş için fırsat kollayacağız. Bu ülke duracak ise bu banka duracak abartmaya paniğe gerek yok.

7. Hep güvendim hep dayak yedim Sn. Dragon, bu sefer pilav yemedik 3.90 boşalttım malı onelle abeyime saygım sevgim büyük ve kesin haklı çıkıyor genelde, ama mart ayında da vermedik aşağıdan lot artirma şansını yitirdik, çok büyük ihtimalle artık viop long poz taşıyacağım, bilanço çıkan nakit ile xles hisse alacağım. Uzun zamandır yapmak istediğin bir şeydi- nakit daha verimli kullanmış oluyoruz kaldıraç sayesinde.

Böyle bir düşüncemiz oldu hayırlısı olsun diyelim.
     Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu sn.nosfeçağrı ?

8. Eyvallah tebrik ederim o zaman Satmayı da bilmek lazım ara sıra yoksa acıtıyorlar

Hep güvendim hep dayak yedim Sn. Dragon, bu sefer pilav yemedik 3.90 boşalttım malı onelle abeyime saygım sevgim büyük ve kesin haklı çıkıyor genelde, ama mart ayında da vermedik aşağıdan lot artirma şansını yitirdik, çok büyük ihtimalle artık viop long poz taşıyacağım, bilanço çıkan nakit ile xles hisse alacağım. Uzun zamandır yapmak istediğin bir şeydi- nakit daha verimli kullanmış oluyoruz kaldıraç sayesinde.

Böyle bir düşüncemiz oldu hayırlısı olsun diyelim.

Sayfa 755/817 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •