Sayfa 473/817 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Garanti,Ak sanki bu ülkede değil tek YKB bu ülkede,tek ykb 'nın kredi sorunları var.Batak olan tek ykb Garan çok iyi .Sanki bankanın sahibi koç değil jetfadıl.

2.  Alıntı Originally Posted by Doreylik Yazıyı Oku
    Özel durum açıklaması göndermişler. Sermayeyi güçlendirmek için Nihayet bir adım atıyorlar belki bunun bir etkisi olur
    Hani en guclu sermaye yapikredi deydi. Neden hala bu sermaye ihtiyaci? Yoksa birileri baska seyler de mi biliyor

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    tek sebep kentuf olur mu? ben de varım.
    4 lotu 1$ olsun , alan almayan bellolsun diye rica ettim.
    beni kırmadı.. süzülerek oraya iniyor... bea!
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Hani en guclu sermaye yapikredi deydi. Neden hala bu sermaye ihtiyaci? Yoksa birileri baska seyler de mi biliyor
    bu mantalite ile borsada yatırım yapılır mı? spekülatörün tam aradığı adam böyle davranır. hisse düşerken, birileri birşey biliyor diye almaz, hisse çıkarken birileri birşey biliyor diye atlarsan, tez zamanda sermayeyi kediye yüklersin.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    bu tahtayı yapan şahsiyetleri bize akinonya da ders diye okuturlar.

2.4 lerde iken ilk maliyetlerde bizi takip edeceklerini zannetmiyordum.

biz adam yerine koyduk temettü dediler bedelli ile uyandık.
    düzeltecez düze çıkacaz dedi ne olacak belli değil şimdilik . Bura borsa değilmi kim kime dum duma.

en nihayetinde karşımızda koç ve bunun başında başarılı olacağına inandığımız Gökhan Erün var.

Güzel baktılar alıcı gelmişken basalım demiş olabilirler bizim gibi on keklik bulmuşlarsa güzel iş yapmışlar.
    YANLIZCA O MALLARI GERİ ALIRSALAR GÜZEL İŞ YAPMIŞ OLCAKLAR.PEHHH

2.00 altında 0.01 e kadar kim ne olacağını bilemez demiştim nitekim de o yaşanıyor.
    adam %25 mal boşaltıyor ama tahtadan vazgeçemiyor ne hikmetse
    Varsa bir bildikleri uygulasınlar ne güzel domalmışız bekliyoruz nede olsa.

Temettü işler iyi gidiyor üstüne bir bedelli daha iyi gider pehh.

Ben 2 usd den 2007 den çaktığım malı 11 yıl sonra 0.45 usd ortalama geri alıyorumda bu tahtayı yapanlar ne yapıyor anlamış değilim.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    bu arada geçenlerde şirketten halka arz izahatnamesi ve güncel gayrimenkul listesi istemiştim.
    İlgili can bey yatırımcıyı bilgilendirme kapsamında mailime bu bilgileri göndermiş.

Valla spk ya gerek kalmadan bunu zınk diye gönderecek şirket azdır.
    Şimdiye kadar on şirketten istemişsem ikisi bu şekilde uğraştırmadan bilgi verdi.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

7. Capture.jpg

Bankalarin temel oranlari - Yorumsuz

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 473/817 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •