Sayfa 324/817 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    Kazin Ayagi oyle degil hocam..cok iyi arastir yuzeysel degil...derine gir..girmeyen Calis..gormek isterseN...tabiki..))
    Yaw birader
    gurup şirketlerınden otkar ttrak olsa anlarım karlılıkları patlar gecmışte vermışler yıne verırler derım
    ama ykb gecmiştede yuksek kar etmış tablo aşagıda bak bakalım ne vermişki ne istiyorsunuz
    şahsen %99 vereceğini bilsem %100 buraya gecerım ne stres yaparım nede sıkıntı
    kaba taslak bana vereceği temettü sizin hesabınıza göre bürüt aylık 20 bın civarı yapıyor
    böyle bir hisseyı hemde koç ların kim kaçırır kim buralarda sürünmesine müsade eder akıl var mantık var
    milletı gaza getirip durmayın ha bana bu hisse 3,5 yıl içinde 5 tl olacak de anlarım ama nakit temettü için bu kadar yüksek oranlarda HAYAL kurup milletede hayal kurdurmayın.

Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

4.  Alıntı Originally Posted by expertadvisor Yazıyı Oku
    bu hareket 1.60 da obo ise kötü olur değilse taban oluşumu.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by ZICO Yazıyı Oku
    Yaw birader
    gurup şirketlerınden otkar ttrak olsa anlarım karlılıkları patlar gecmışte vermışler yıne verırler derım
    ama ykb gecmiştede yuksek kar etmış tablo aşagıda bak bakalım ne vermişki ne istiyorsunuz
    şahsen %99 vereceğini bilsem %100 buraya gecerım ne stres yaparım nede sıkıntı
    kaba taslak bana vereceği temettü sizin hesabınıza göre bürüt aylık 20 bın civarı yapıyor
    böyle bir hisseyı hemde koç ların kim kaçırır kim buralarda sürünmesine müsade eder akıl var mantık var
    milletı gaza getirip durmayın ha bana bu hisse 3,5 yıl içinde 5 tl olacak de anlarım ama nakit temettü için bu kadar yüksek oranlarda HAYAL kurup milletede hayal kurdurmayın.

benim hayali yüzünden kimse hayal kurmasın doğru afaki bir atış yaptım kabul ediyorum.

evet benimki hayal büyük bir hayal kurmasın

yalnız imkansız diye bir şey yoktur. olur olmaz ayrı bir şey

ben burda 0.80 görür diyen adama görmez imkansız diyormuyum oda bunun gibi.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

6. mckinsey ile varlık fonunda kimseye çaktırmadan çalışıldığı ortaya çıkmışken imf ile yerel seçim sonrası çok ısrar ettiler napalım zaten yönetim icra kurulundayız kararları biz alıyoruz diye stand by anlaşmasıyla avrupalı buraya getirdiği parasıyla temettüde alır üstüne cilada çeker biz vatandaş olarak ha öyle mi deriz.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    mckinsey ile varlık fonunda kimseye çaktırmadan çalışıldığı ortaya çıkmışken imf ile yerel seçim sonrası çok ısrar ettiler napalım zaten yönetim icra kurulundayız kararları biz alıyoruz diye stand by anlaşmasıyla avrupalı buraya getirdiği parasıyla temettüde alır üstüne cilada çeker biz vatandaş olarak ha öyle mi deriz.

zico haklı biraz gece fazla atmışım
    ama borsa bu kim kime korsa mal toplkarken motivasyonum artsın pehhh.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Sayfa 324/817 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •