Sayfa 594/817 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 4,745 - 4,752 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Bu fiyat farkını kapasa ne yazacak..
    2.12 ise satış fiyatı 2.12 den açılması lazım gelecek..
    Bende koçun aldığı fiyattan almak istiyorum..
    Hadi tamam KOÇ hakim ortak sahibi..
    Deee yüzde 11.5 ne demek..
    Bir senelik net faiz..
    KOÇ böyle ufak işlerin adamı mı..
    Delikanlı gibi çıkıp 2.40 dan aldık diyemez miydi..
    Böylesi daha adil şık ve güvenilir olmaz mıydı..

2.12 açılsa bir derrrtt
    açılmasa bir dert şimdi..

Serbest piyasada kimse piyasadan büyük değildir denilir ama göründüğü kadarı ile bizde birileri daha büyük..

Birilerinin piyasadan büyük olduğu bir yerde SOYULURSUNUZ ancak demektir..

Not: Elimde ykbnk yok ancak yapılanlar bence mide bulandırıcı..Onun için 1-2 bişi karaladım..
    Yerden goge kadar haklisiniz...
    Bu devir isinde en kazancli cikan taraf Koc grubu oldu. Hic degilse banka yonetimde belirsizlik ve kargasa kalkti temennisi ile orta ve uzun vadede olumlu bakilabilir.
    Kisa vadede icin durum olumsuz Gorunuyor...Ama yinede aradaki farki kisa surede kapatip yukselise bile gecebilir. Borsada iyi/kotu suprizler siksik yasaniyor.

2. YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

Toplu satışta 2.12 ye gitmiş , borsa değeri de 2,40 , 28 fark var , yüzde 13 falan , normal bence adam toplu satış yapınca fiyat biraz düşer , Bence Ali koç hisselerine sahip çıkar , bakınız fenerbahçe , 2.12 de çok hisse kaybederler , 2,20 leri görürüz belki

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. şöyle bir senaryo : Pazartesi 2.12 açıp, hızlıca 2.40 civarı ve üstü yapabilirler . Fırsat eşitliği mavra sı yaratmak maksat .Fiyat 30 sanise orda görünür.

4. Şahsen ben , Koçun aldığı fiyattan almak isterim . Torunlarıma anlatırım ilerde , Ülkenin en büyük İşadamlarıyla aynı malı aynı paraya aldım diye.

5.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Yerden goge kadar haklisiniz...
    Bu devir isinde en kazancli cikan taraf Koc grubu oldu. Hic degilse banka yonetimde belirsizlik ve kargasa kalkti temennisi ile orta ve uzun vadede olumlu bakilabilir.
    Kisa vadede icin durum olumsuz Gorunuyor...Ama yinede aradaki farki kisa surede kapatip yukselise bile gecebilir. Borsada iyi/kotu suprizler siksik yasaniyor.
    Benin bakış açımdan işler 2 yönlü daha kötüleşti..
    1. Bu ülkede serbest piyasanın olmadığına inancım katmerlendi..(hadi bunu geç öyle idi zaten)...
    2. Koç mu ucuza aldı yoksa italyanlar mı palaspandıras kaçıyor..Denizbank ın birleşmesi bir türlü tamamlanmadı+borsadan çıkıyorlar , üstüne bu satış..Bir kaç sayfa geride bir arkadaş mevcut bankalardaki yabancı durumlarını yazmış...Bizim bilmediğimiz bir durumlar mı var bankacılık sektöründe sorusu ortada bu sefer..
    3. Banka yönetiminde belirsiz ortadan kalktı mıııı yoksa daha da mı kötü olacak işler..Belkide italyanlar (ki dünyanın en eski bankerleri bu ülkeden çıkmıştır) baktılar ki koçlar bankacılık işlerinde beceriksiz bu adamlarla iş yapılmaz ...Bu durumda yönetimin tamamen koça geçmesi daha da kötü olur orta ve uzun vade de..

Şu an ykbnk KÖTÜ yönetiliyor..
    Hem müşteri memnuniyeti hem çalışanların durumu..
    Özel bankalar içinde en kötü 1-2 bankadan birisi..

Umarım işe köstek olan italyanlardır daa KOÇ a geçince işler düzelir..

6.  Alıntı Originally Posted by yelgec Yazıyı Oku
    Toplu satışta 2.12 ye gitmiş , borsa değeri de 2,40 , 28 fark var , yüzde 13 falan , normal bence adam toplu satış yapınca fiyat biraz düşer , Bence Ali koç hisselerine sahip çıkar , bakınız fenerbahçe , 2.12 de çok hisse kaybederler , 2,20 leri görürüz belki

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Koç geldiğinde fenerbahçe 20 lerden 7 lere düştü. Aylar sonra tekrar yükseldi.

Ytd.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7. Herkes taban dip diyor, Vay be battim resmen bir araba parası stoploss yapacağız, pazartesi sabah ki duruma göre elimdeki klotlari satayim bari? Kimsede umut yok herkes umutsuz, bir tek koç mutlu heralde? Dostum kentuf da heralde bu kadar karamsarlık ve satış haberi sonrası kalpten gitti, hiç ses seda yok, surda keşke elini taşın altına koyup milleti aydınlatsa... Ne olacak Dostum kentuf battik mı taban mi satak mı? Koç grubu bizleri oyuna mi getirdi? Bu süreç kötü idi neden bizlerden 3 aydır gizlendi, aldatıldik mı? Sonumuz böyle mi olacaktı? Nereye elimizi atsak kuruyor? Aylardır boş yere rehin kalmışiz? Ytd.

8. Herkes the end diyor, filmin sonu çok acıklı mı bitecek? Bu hayatta Yeşilçam filmleri bizi acı ile yoğurdu, aglatti..
    Hakan taşıyan gibi ayagimiza prangalar mi taktılar...ytd.

Sayfa 594/817 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •