Sayfa 123/817 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 977 - 984 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

Alıntı Originally Posted by libertador Yazıyı Oku
    Bugünkü yükselmeye benzer yükselmeyi 2sene önce yapmıştı. Yine 3.50lerden gelip 3.90lara çıkmıştı. Sonra uzun bir süre yatay seyirtmisti. Yabancılar bugün yine satış kısmında gözüküyor. Umarım yanilirim ve onlar da alisa geçerler. Çünkü bence ykbnk bu fiyatları haketmiyor. Yatırımcısı da. Ben 2.5 senedir bekliyorum ve yerinde sayıyor. 2013ten beri bekleyenler için gerçekten çok moral bozucu. Ülkenin riski çok yükseldi evet ama en azından diğer özel bankaların 5 senelik artışına denk gelmesini umuyorum önümüzdeki 6 ay içinde. Ytd.

Mi MIX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yabancılar alış kısmında, muhtemelen fçyat yükselterek toplayacaklar.

2. 1000 adet hisse icin ne kadar para yatirmak gerekli ayrıca eski hissemizi satıp bedelliye katilabiliyomuyuz

genel para girişi / para çıkışı

4. not düşmesini önceden mi haber aldılar, bugünkü hareket sonrası not indirimini nasıl yorumlamalı

5.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    sn kentuf
    3,53 e denk gelen fiyatı gördü en düşük

Bu arada TH ve diğer çok bilmişler görüldüğü üzeri ortada yoklar

birilerini bilip bilmeden cahillik ile suçlamadan önce kendi bilgini kontrol etmezsen
    sonrasında böyle utanıp ortalara çıkamazsın

bana bir özür yeter gerisini aramam
    AMA
    maalesef özür dilemekten utanan toplum zihniyeti her yerde olduğu gibi burada da var
    Sayın volbor siz elinde senedi olupta bedelliye katılmak isteyen arkadaşlar nominal hisse bedeli (1 tl) + rüçhan kullanım hakkı (1.33) tl = 2.33 tl toplam lot başı ödeme yapacaksınız dememiş miydiniz ? Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Sonra Vay Ben Duymadım Vay Ben İşitmedim Vay Diyenin Vay Haline......!

6.  Alıntı Originally Posted by xjr Yazıyı Oku
    1000 adet hisse icin ne kadar para yatirmak gerekli ayrıca eski hissemizi satıp bedelliye katilabiliyomuyuz
    Lütfen aracı şirket/bankanizla iletişime geçiniz. Tarihler vs. konusunda hepsinin farklı prosedürleri olabilir. Bu forumdan alacağınız bilgi sizin için farklı olup ciddi mali kayba yol a Manisa sebep olabilir.

Mi MIX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by TIGERSHARK Yazıyı Oku
    Sayın volbor siz elinde senedi olupta bedelliye katılmak isteyen arkadaşlar nominal hisse bedeli (1 tl) + rüçhan kullanım hakkı (1.33) tl = 2.33 tl toplam lot başı ödeme yapacaksınız dememiş miydiniz ? Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum
    Sn TİGERSHARK

bu yazdığınızı değil ben
    o tartışmaya katılan hiç kimse demiş olamaz
    bu çok saçma birşey

1000 lot bölünmemiş ykbnk sı olan 943,168 krs ödeyip( 943 lira 168 kuruş )
    1943,168 lot hisse sahibi olur
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

8. Bilgi için soruyorum...rüçhan ayın 20 nde , rüçhan bedeli diyelimki 1.60 , eski hisse 2.70 kapadı...tüm işlemler sona erdiğinde hissenin fiyatı 2.70 den mi devam edecek...

Sayfa 123/817 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •