Sayfa 378/817 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by karatren3 Yazıyı Oku
    soldan sağa virmanlar vs ile dümen çekiyolar 23 yıl mesajı tahta yapıcı bilir
    Bu rakamlarda virman var mı acaba?????? İki tarih arasında takas farkları mı bunlar ki bu takdirde virman vardır?

Yoksa günlük alış satış toplamlarından mı geliyor bu rakamlar (haftalık olarak) ?

2. boşver haftalık hareketleri mal ucuz alacaksan al yoksa tükkanın önünü kapatma...

3.  Alıntı Originally Posted by BAYBART Yazıyı Oku
    Bu rakamlarda virman var mı acaba?????? İki tarih arasında takas farkları mı bunlar ki bu takdirde virman vardır?

Yoksa günlük alış satış toplamlarından mı geliyor bu rakamlar (haftalık olarak) ?
    üstad takası ciddiye alma derim usd garfik verisi ne derse odur bana göre tabi sizi bilmem ytdd

4.  Alıntı Originally Posted by electrician Yazıyı Oku
    boşver haftalık hareketleri mal ucuz alacaksan al yoksa tükkanın önünü kapatma...
    valla en son 2009 krizinde girmiştim, 2010 sonu çıktım. 8 yıl sonra yine aranızdayım hazirandan beri. Özetle bir süre dükyanın önünü kapıycam, beğen beğenme!! burayla birlikte birkaç yerdeyim. Eeee 8 yılın hasreti.
    sormamış kabul edin. Neyse hayırlısı olsun herkes için,

5.  Alıntı Originally Posted by karatren3 Yazıyı Oku
    üstad takası ciddiye alma derim usd garfik verisi ne derse odur bana göre tabi sizi bilmem ytdd
    Aynen katılıyorum.

6. haydi bismillah.

7.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    durum iç açıcı değil ancak y...k bankın rasyo diğerlerinden nispeten iyi. akb ve garan fena. cegirge nikli elemandan alıntıdır..

https://www.borsazamani.com/ekonomi/...ari-h4152.html
    .LİSTE APAÇIK ORTADA .....en kötüsü borsada en iyi muamele görüyor...hatta borsanın en kutsal hissesi.......en iyisi olan YKB ise en kötü fiyatı görüyor...buranın çivisininde çivisi çıktı.......

.diğer tarafta özsermayesini yitirmiş,borç manyağı başka bir hissede devre kesmek üzere %9,01 artıda
    Son düzenleme : Dow16; 26-11-2018 saat: 11:33.
    .Yatırım tavsiyesi değildir.....

8. ağar abi bizim banka dümenden oyalanıyo

Sayfa 378/817 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •