Sayfa 706/817 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 5,641 - 5,648 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Kimse işlem filan yapmıyor hocam çok düşük tahtacı yazıp siliyor bir şeyler yapıyor. Alıcı gelse siler atar kademeleri hepsi hikaye düşerken boş kdeme çıkarken boş kademe...

Haziran ayı içinde borsada hareket beklentim var, teknik olarak. Poz gereği yukarı olmasını isterim ama aşağı risk de mevcut iyi izlemek lazım tahtaları.
     Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Hedef 2.23 Yok öyle 2023 hedefini 2021 yılında geçmeye kalkışmak. Amk.panka çok çıktınya yıllardır 2.23 ten satis yiyorsun. kactan aldinizda 2.23 ten satmak icin kuyruga giriyorsunuz. 2 3 kademeye millet satiyor. E tabi haklilar nerden satarsan sat asagidan alma şansını veriyor yıllardır. Seni hisse diye neden aliyorsam. 10 yildan fazladir 2 lira 3 lira arasi gidip geliyon. Lan memlekette pokun bile fiyatı 2 ye 3 katladı poktanda pok aşağılık hisse.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Kimse işlem filan yapmıyor hocam çok düşük tahtacı yazıp siliyor bir şeyler yapıyor. Alıcı gelse siler atar kademeleri hepsi hikaye düşerken boş kdeme çıkarken boş kademe...

Haziran ayı içinde borsada hareket beklentim var, teknik olarak. Poz gereği yukarı olmasını isterim ama aşağı risk de mevcut iyi izlemek lazım tahtaları.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu ya buralardan kalkacak ya da 0.225 dolardan sağlam bir tepki verecektir. Dolar 9 lira olsa 2.01 in hemen altında bir yerlerden sağlam tepki gelecektir. L tipi bir dip oluşumu var .

3. Günlük veriler veya işlemler genel olarak önemsiz. Önemli olan şey bunun Koç Holding'in bankası olması. Koç Holding bulunduğu her alanda birincililiğe oynayan Türkiye'nin en büyük ve kurumsal holdingi. Bankasını da er geç Türkiye'nin en büyük bankası haline getirecektir. Başka türlüsünü düşünmek gerçekten anlamsız olacaktır. 10 yıl sonra bu banka sıralamada birinci olmazsa şaşarım gerçekten. Arkasında bu kadar büyük bir grup varken daha azını başarması anlamsız olacaktır...

4. 2.30-2.70 arası boş. Bakalım hangi hızda geçecek?

5. NPL oranı kaç bankanın
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

6.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    NPL oranı kaç bankanın
    Diğer büyük bankalarla aynı...

7. Aylardır devam eden ve sadece 3-5 kademede al verler nereye kadar devam edecek?

8.  Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    Aylardır devam eden ve sadece 3-5 kademede al verler nereye kadar devam edecek?
    Daha önceki düşüşlerde dip seviyelerdeki git gel hareketler 4-5 ay sürmüş. Yani bu seviyelerde yazı geçirme ihtimalimiz de var...

Sayfa 706/817 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •