Sayfa 810/817 İlkİlk ... 310710760800808809810811812 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 6,473 - 6,480 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. ödenmiş sermaye 8milyar 447 milyon biliyorum.uzman parada ve borsa gündemde 9 milyar 225 milyon diyor kafam karıştı bu farklılık nereden geliyor bilen varsa lütfen yazssın. yaklaşık 778 milyon fark nereden kaynaklanıyor?

2.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    ödenmiş sermaye 8milyar 447 milyon biliyorum.uzman parada ve borsa gündemde 9 milyar 225 milyon diyor kafam karıştı bu farklılık nereden geliyor bilen varsa lütfen yazssın. yaklaşık 778 milyon fark nereden kaynaklanıyor?
    Kap'ta tüm şirketler için bu tür bilgiler yazıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by ooaa Yazıyı Oku
    Kap'ta tüm şirketler için bu tür bilgiler yazıyor.
    kapta 8,447 milyar diyor neden bazı siteler bilgi kirliliği yayor anlamak mümkün değil

4. HISSE GUZELLESECEK. garantı nere ykbnk nere..sahsı kanatım turkıyenın garantıden sonra en ıyı bankacılık hızmetını sunan banaka hatta garantıyle basabas dıyebılırım

5.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Sasa nın sahibi gibi hisseyi 3/1 fiyattan satmadı, olumsuz bir durum yok
    11,75 ten 500 milyon lot alan düşünsün
    Elinde 3-5 bin lot olan, 500 milyon lot alandan telaşlı )))
    Ne oldu, 11,75 ten satışdı diye kıyamet kopuyordu !!!
    Adamı böyle öperler

6. IMG_1668.jpg Yabancı fon dagılımı takaslardan daha detaylı oldugu için ekran görüntüsünü atmaya çalışıyorum

7. Buda discounted cash flow tekniği işe değerlemesi. Ytd IMG_1672.jpg

Ülkede risk çok bu değere ulaştığında dolar kaç olur cari açıkda kapanma emaresi var mı. Ödemeler dengesi krizi gelir mi?
    Risk hissede değilde sistemin kendisinde malesef. Ekmek 12 liralar konuşuluyor taze fasulye seksen.

8.  Alıntı Originally Posted by Yabanciyatirimci Yazıyı Oku
    Buda discounted cash flow tekniği işe değerlemesi. Ytd IMG_1672.jpg

Ülkede risk çok bu değere ulaştığında dolar kaç olur cari açıkda kapanma emaresi var mı. Ödemeler dengesi krizi gelir mi?
    Risk hissede değilde sistemin kendisinde malesef. Ekmek 12 liralar konuşuluyor taze fasulye seksen.
    su gonderdıgınız olması gerekne fair value var ya tamda benım akılımdan gecen fiyat ...elınıze saglık..bu degerlere gelmesı ıcın cok beklenılecegını zannetmıyorum.garantı bankasında ıspanyollar 13 lu veya o cıvarda fiyattan alırız demesıyle garantı de muthıs bır hareket baslatmıstı..bu hareketlere benzer bır hareketın olması muhtemel
    Son düzenleme : palmet; 12-08-2023 saat: 21:49.

Sayfa 810/817 İlkİlk ... 310710760800808809810811812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •