Sayfa 396/817 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Şöyle düşün MSCI endeksinden çıkan tahtalardan mal almak isteyenler başka tahtadan satış yapıp avantajlı gördükleri Ykbnk'tan aldılar.Kaymalar oldu aynı anda.P,tesi neler olabilir .Bence 1.68-1.73 arası gap bıraktı .Dönüp oralarda biraz oyalanabilir gap boşluğunu doldurabilir.(Sadece tahminimdir yatırımlarınıza buna dayanarak yön vermeyiniz)
    Ben demiştim boşluğu döner doldurabilir diye.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Duhul
    May 2017
    İkamet
    London Ankara
    Gönderi
    2,262
    yapı ve

bi bu kalmıştı zamanlamayı baya ii yapmışım

3. Yüklü yabancı çıkışı görünüyor

4. ne oldu bizim koça cumanın suprizi bugün fiyonklu paket oldi

5. Kalkinma bankasindan daha defersiz sekerbank ve tekstil ile yarisiyi inanilmaz koskoca ykbnk ne hallere dustu bir kisi tahtayi 10 kademe oynatiyor cuma 61 milyon lot al pazartesi 46 milyon lot sat...borsanin sozde en hizli traferi ykb yatirim citinin karisinda yuzune far tutulmus tavsan gibi...sen ancak cusan da cemasta is yaparsin ykb yatirim oda kendinden kendine senin bankanida boyle donunda sallarlar...bu kagidi c grubuna almalilar banka endeksinden de cikarmalilar...ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Dün yanacak uçacak kaçacak diyenler nerede malın sahibinin avucu dolduğunda gider.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by drozaksoy Yazıyı Oku
    Sn Kentuf şu Cuma günkü olayı bir yorumlasanız neydi öyle.zahmet olmazsa....selamlar ayrıca.
    adamın aklını on iki saniyede alırız atmış dakikada geri yükleriz dedi birileri bana öyle geldi bu çitinin ordinolarını.
    yani tahtayı yüklenenlere ben istediğimde geri alırım yada almam modu .

maliyetlerde büyük malı alanlarda 1.74
    çok büyük işler dönüyor benim aklım ermez .

ben düştükçe alırım filler sevişe dursun.

bays….
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

8. 03 Aralık 2018 Pazartesi, 18:55:52
    Güncelleme: 18:56:

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard and Poor’s (S&P), Türk bankalarına yönelik değerlendirmelerde bulundu.

Standard and Poor’s (S&P), " Türk bankalarının 12-18 aydaki kontrollü performansı sektör istikrarını etkileyecek" açıklamasını yaptı.

Kuruluşun bankalara yönelik değerlendirmelerinde, "Bankalar risklere rağmen iyi finansal görünümlerini korudu.

Türk bankalarında yeterli yönetim ve şeffaflık mevcut.

Bankalar son dönemdeki baskıya rağmen riskleri fiyatlamaya devam edebildi.

Bankaların kredi dağılımları kaliteli.

Jeopolitik gelişmelere bağlı belirsizlik artıyor. Banka fonlamaları düşük tasarrufa bağlı sınırlı, kısa dönemli dış borca bağlı" ifadeleri kullanıldı.

Sayfa 396/817 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •