Sayfa 708/817 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 5,657 - 5,664 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Günlük fiyatlara bakmayın arkadaşlar. Bu hisseyi alıyorsanız Türkiye'nin en büyük holdinginin bankasını ucuza alıyorsunuz. Bu kadar basit. Alın, kenara koyun. Bırakın Koç çalışsın. Orada bir yerlerde milyon master yapmış insanlar bu bankayı büyütmek ve başarılı olmak için uğraşıyor...

Sevgiler, selamler ve neşeli akşamlar...

2.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Günlük fiyatlara bakmayın arkadaşlar. Bu hisseyi alıyorsanız Türkiye'nin en büyük holdinginin bankasını ucuza alıyorsunuz. Bu kadar basit. Alın, kenara koyun. Bırakın Koç çalışsın. Orada bir yerlerde milyon master yapmış insanlar bu bankayı büyütmek ve başarılı olmak için uğraşıyor...

Sevgiler, selamler ve neşeli akşamlar...
    Ali Koç u yönetimden uzaklastirsa daha çok alırdım.

Tek başına Fenere verdirdigi kredi bile sinirimi bozmaya yetiyor..

Sistem al vermiş bugünkü kapanışla

4. Hasbelkader böyle bir grafiğim var. Şubat'dan Mayıs sonuna bir trend çizgisi çekmiştim. İlginç bir şekilde anlamlı duruyor. O çizgiyi aşağı kırdık iki hafta önce ve tekrar yukarısına geçmediğimiz için çok rahatladım (kendimce)...

23 06.jpg
    https://s3.tradingview.com/snapshots/f/FtoNWiya.png

Şimdi bir tane de aşağı inen çizgi çektim. Acemi grafik bilgilerimle düşüşün bu çizgi üstünde sekeceğini düşünüyorum. O çizginin altına inersek de dövizde yükseliş dönemi bir süre için biter...

Yani, inşallah...

5.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Ali Koç u yönetimden uzaklastirsa daha çok alırdım.

Tek başına Fenere verdirdigi kredi bile sinirimi bozmaya yetiyor..
    Neden ki? Teminat almadan kredi veren banka tanıyor musunuz? Belki adam o kadar fanatik ki oyuncuların imzalı forması kesmedi, Fener Stadı'na da sahip olmak istedi. Kim bilebilir?

Ek: Yani komplo teorisi gibi olacak belki ama 10 yıl sonra kendi stadında kendi takımının maçını izlemek hayali olabilir herkesin...

Sonuçta Fenerbahçe halka açık bir şirket. Aldığı kredileri ödeyemeyip, zora düşerse parası olan fanatik bir Fenerli tabii ki çıkıp, şirketi düştüğü zor durumdan kurtaracaktır elbet...

6.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Neden ki? Teminat almadan kredi veren banka tanıyor musunuz? Belki adam o kadar fanatik ki oyuncuların imzalı forması kesmedi, Fener Stadı'na da sahip olmak istedi. Kim bilebilir?

Ek: Yani komplo teorisi gibi olacak belki ama 10 yıl sonra kendi stadında kendi takımının maçını izlemek hayali olabilir herkesin...

Sonuçta Fenerbahçe halka açık bir şirket. Aldığı kredileri ödeyemeyip, zora düşerse parası olan fanatik bir Fenerli tabii ki çıkıp, şirketi düştüğü zor durumdan kurtaracaktır elbet...
    Zaten sinirimi bozan nokta teminat kısmı..

Basında yer alan haberlere göre kendi kisisel teminatini koydu. Dile kolay 100 milyon $

Peki işler ters giderse, maaşla çalışan hangi yapı kredi yöneticisi gidip bu teminati yakabilir?

Patronun oğlunun teminatini ancak patronun babası yakabilir.. Rahmi Koç un umrunda olmadığına göre, Fener'e verilen kredinin bize yük olma olasılığı çok yüksek..

7. https://www.hurriyet.com.tr/sporaren...-tl-40986696/1

Kulübün kısa vadeli borçlarını uzun vadeye yaymak isteyen Ali Koç, kendi şirketler grubunun ortak olduğu Yapı Kredi Bankası’ndan, kişisel kefaletini kullanarak 100 milyon dolar (587 milyon TL) kredi aldı.

8.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Zaten sinirimi bozan nokta teminat kısmı..

Basında yer alan haberlere göre kendi kisisel teminatini koydu. Dile kolay 100 milyon $

Peki işler ters giderse, maaşla çalışan hangi yapı kredi yöneticisi gidip bu teminati yakabilir?

Patronun oğlunun teminatini ancak patronun babası yakabilir.. Rahmi Koç un umrunda olmadığına göre, Fener'e verilen kredinin bize yük olma olasılığı çok yüksek..
    Kusura bakma ama senin adın Ali Koç olsa sözünü yer miydin? Ali Koç bugün hangi bankaya gidip, kişisel teminatını verse o parayı zaten anında alır. Boş yere tasalanıyorsun bence...

Sayfa 708/817 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •