Sayfa 812/817 İlkİlk ... 312712762802810811812813814 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 6,489 - 6,496 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. https://www.youtube.com/watch?v=fVSJZk-hs8s

15:36 dak ilginç..söyleyişi

özel bankaların durumu en son kkm haberleri banka hisselerinde satışdalgası yarattı.
    kimi olumlu anladı bu haberi.satmadı.
    kimi olumsuz anladı bu haberi banka sattı.
    kimide benim gibi hiç bir şey anlayamadı baka kaldı.kredili işlemciler ve açık oynayanlar haliyle dahada etkilenmiştirler.
    onlarında hissesi vardır bu bankalarda sattırmışlardır.
    yani bankalarda kkm haberi cuma gününden beri banka hisselerinde olumsuz algılanmış habere görede
    bankalarda yüzde 15 gibi düşüler görülmüş oldu.bankalardan lanet getiren beklemeye tahamülü kalmayan banka hissesinden hissesi bulunanlarda bankaları satmışlar başka sanayi hisselerine geçmişler bunlarda olmuş cuma ve pazartesi günü bu kkm yeni haberiyle bankalarda panik satışları olmuş görüntüye görede.
    bankalardan çıkan para başka hisselerede gitmiş görüntüye görede.
    bende ykb işç akbnk biraz azar miktarda mevcut.
    bankaların defter değeri dibin dinde fk da ise en iyi yerde al diyor beni.
    karlarda ise artış devam edecek gibi.kkm nin banka hisselerine sanki faydasıda olacak gibide.kamu bankaları sermayesi 32 milyar çıkarılmıştı.
    yakında bu bankalarda sermayelerini en az 32 milyara çıkartmaları lazım.bedelsiz sermaye artışları bu büyük çok yüksek kar eden özel bankalarda görülecektir.bana göre tabiki.
    12 misli sermayesi üzerinde kar eden bu bacasız dev sanayi şirketlerinden bile çık fazla kar edn banka hisseleri malesef piyasada 1 dolar etmiyor.işe yaramayan bir kasa maza hisseler ise 10dolar ediyor bu ne biçim iştir.
    bankalar daha iyi temettüde vereceklerdir.
    yabancılar temettüyü severler.hele böyle bacasız dev sanayi bankalarının astronomik karları üzerinden temettü alırlarsalar bankalar böyle 60 -70 cent fiyatta kalmazlardiyede aklumdan geciyor.bakalım nasıl olacak.kar etmeyen temetü vermeyen yada z kar etmiş hisseler 200-300-400 tl de işlem görüyorlar.bankalar sermayesinin 10 katı kar ederken 15-20-25-30 tl dahi etmiyorlar bu işte bir anormallik var.ben banka hisselerinde her zaman bir dümen dönüyor.dümenin başındakiler ise bu hisseleri eder değerine bilerek ulaştırmıyorlar.banka hisselerine bu yüzden yatırım yapmıyor yatıımcılar.bir şey demek imkansız.alan pişman satan pişman tutan pişman.....ytd

3. Bnakalar temettü oranlarını makul seviyelere çekerlerse..önleri inanılmaz açılır.. Bu son kararların bankalar açısından hiçbir eksi veya artı bir yansıması olmayacaktır.. Herşey daha rasyonel işliyor .. BİST bu saatten sonra 8 binlere gidecekse Bankalarla gidecektir.. THY VE PEGASUS yine covid haberleri le negtife döndü.. Ereğli de Çin den dolayı bu yıl bir beklenti yok..Endeks için geriye bankalar kalıyor..Bana görede en cazip Yapı Kredi ve Garanti..

4.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Garanti Bnakası bir arkadaşın dediği gibi bankaların Generali dir.. Her yabancı fonun banka alımında ilk başta Garanti Bnakası vardır..Maalesef ilk satılanda yine Garantii olmuştur..Birde Garantini dolaşımdaki pay sayısı oldukça azalmıştır..Buna karşın Son Koç holding satışı ile Yapı KREDİ de %5 dahada artmıştır..Cuma günkü Garanti deki yüksek oranlı değer kaybı fiatını daha cazip hale getirmiştir..Bu nedenle Garnti yi herhalükardda tek geçerim. Benim şahsi görüşümdür..

GENERALLERRİN HEMEN ARKASINDAN YETİSEN KURMAY ALBAYLAR VARDIR.general emekli olunca yerıne kurmay albay , general olur...zamanla gorecegız.

5. Mevduatlar % kaç olacak sizce?

6. [QUOTE=nurullahCaliskan;6535407]Mevduatlar % kaç olacak sizce

40-45 bandına oturur..

7. Yeni kanalın üstünde kalıcı oldu. Kanal zirvesi 21’lere yolculuk aşamasında, grafikte bozulma yok, bugün yeni zirvesini tazeledi. Hayırlı olsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Söke
    Gönderi
    2,081
    Disconnectus Erectus

Sayfa 812/817 İlkİlk ... 312712762802810811812813814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız