Sayfa 266/817 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Dolar da olup da bozdurulup girilmez..
    TL de de 21 22 faiz varken yine bozdurulmaz..

Tek lot çalışmaz benden..Alınmış mallar ile devam..(hata ettik erken atladık..allahtan miktar az yönü görelim 1 kademeden bile çekebiliriz acelesi yok)

Belki 6 ay belki 2 sene sürecek bir düzeltmenin içinde olma ihtimalimiz gün geçtikçe artıyor..

Bu durumda dolarda 10 tl ve üstü , tl de ise en kötü yüzde 50 faiz demektir.

Çok ağır yabancı satışı var

2 aylık satış 150M lot..

Bu 150 satış zararına yırtarcasına TR den ümitlerin kaybolması ile oluşmuş satış..
    Alıcı nın mantıklı olduğunu sanmıyorum..
    Yukarı gidişlerde bu çok fena takoz olacaktır..
    Biraz yükselsin maliyetine gelen gömmeye çalışacaktır..

Tabi yeni alıcı da ilk düşüşde kusacaktır malı..

Buna tahtanın sulanması diyoruz..
    Bilinçli babaların (yabancı türk) malı çekmesi ve çıkışlarda satmaması lazım ki ralli ortamı oluşsun..

Yukarıda yazdığım 2 senelik düzeltme ihtimalinin nedeni budur..

Yabancı nın morali beklentisi bozuldu hayal kırıklığı yaşıyorlar..
    Dönmezler kolay kolay..

2.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    1 MİLYON USD = 6.700.000 TL = 3.941.000 LOT

gÖRMEDİM DUYMADIM YOKK.
    Usta sattım kırmızı ferrari yi bastım parayı aldım mı diyorsun

3. DİKKAT DİKKAT doların yükselişinden etkilenir
    birde yüklü alışlardan demedi demeyin

4. EW analizime göre 1.97 cıktıktan sonra 1.59 altında son bir dip daha yapacak.

5.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    1 MİLYON USD = 6.700.000 TL = 3.941.000 LOT

gÖRMEDİM DUYMADIM YOKK.
    As solist henüz sahneye çıkmadı . Piyasadan çıkanlar henuz uverturler , as solist sahne alinca (en geç kasim gibi) o zaman 1 lotu 25 cente satmak icin (yanlış anlaşılmasın almak için değil ) uzunca yıllar bekleyeceğiz . Sizi o yüzden gören gözlerimle görüyor ve duyan kulaklarımla duyuyorum . Bu notu bir kenara atalım 3 ay içinde neler yaşayacağımızı hep birlikte görelim yalnız ben dışarıda seyirciyim. Sevgiler.

papaz salınır , merkez 400 baz puan faiz artırır, amerika ile rusya ilişkilerinde olduğu gibi u dönüş olur borsa ve ekonomi rahatlar, aksi durumda bu kurlarla büyük şirketler çöker bankalar zorda kalır yinede yapi krediye bisey olmaz .batacak bankalar bellidir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by konyali Yazıyı Oku
    As solist henüz sahneye çıkmadı . Piyasadan çıkanlar henuz uverturler , as solist sahne alinca (en geç kasim gibi) o zaman 1 lotu 25 cente satmak icin (yanlış anlaşılmasın almak için değil ) uzunca yıllar bekleyeceğiz . Sizi o yüzden gören gözlerimle görüyor ve duyan kulaklarımla duyuyorum . Bu notu bir kenara atalım 3 ay içinde neler yaşayacağımızı hep birlikte görelim yalnız ben dışarıda seyirciyim. Sevgiler.

bende dışarda seyirci olunca 0.01 beklerim hep.
    ne gerek var o kadar para vereceğiz.
    güzel güzel bekleyin.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

ciddi alıcıların yakında geleceğine ve 2.5x li rakamlara doğru kısa vadeli atak beklediğimi buraya yazayım.sonra tekrar bakarız .....
    ben birşey bilmiyorum.bilsem burda işim ne.

Sayfa 266/817 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •