Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 48 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Emeklilik yolunda (uv portföy)

1. Alımlara devam ; son durum,

1275 lot POLTK

1530 lot ACSEL

2500 lot SARKY

40 lot HEKTS

40 lot SASA

2. Alımlara devam ; (+ ufak değişiklikler)

1300 lot POLTK

2520 lot SARKY

510 lot HEKTS

Alıntı Originally Posted by uvy Yazıyı Oku
    Alımlara devam ; (+ ufak değişiklikler)

1300 lot POLTK

2520 lot SARKY

510 lot HEKTS
    Sasayi sattiniz mi?

4. Evet cüzi bı miktar vardı satıp hektaş a geçirdim. Haftaya POLTK dan 2600 TL temettü gelirse SASA da seçeneklerim arasında. Belirli bir seviyeden blok alım yapmadan sıfırdan biriktirmek bana göre degil. O disipline uyamiyorum.

Ama bu 3 lü çok farklı bı durum olmadıkça çok uzun yıllar kalacak ,azalmadan hep artarak.

Sn uvy
    Hektas ve poltk anladimda sarkusyani pek yakistiramadim. 2018 son ceyrekte kic krom satisi yapilmadigini bir yerden okumustum. Onjn yerine kardesi dmsas nasil olur.
    Hatta temettu demisken, temmettunun kralini psdtc veriyor. Bir onada goz atin lutfen. Eger uygun degilse bosuna orda park etmemis olayim.
    Tesekkurler saygilar

6.  Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    Sn uvy
    Hektas ve poltk anladimda sarkusyani pek yakistiramadim. 2018 son ceyrekte kic krom satisi yapilmadigini bir yerden okumustum. Onjn yerine kardesi dmsas nasil olur.
    Hatta temettu demisken, temmettunun kralini psdtc veriyor. Bir onada goz atin lutfen. Eger uygun degilse bosuna orda park etmemis olayim.
    Tesekkurler saygilar
    Sn. Vigamox öncelikle teşekkür ederim fikirlerinizi paylaştigınız için.

Sarkuysan açıkçası içlerinde fiyat olarak en uygun seviyede bulduğum ve henüz kalkmamis / henüz kacirmadigim tren olarak gördüğüm şirket. Oldukça uzun vade için biriktiriyorum ; elektrikli araç hikayesini piyasada ki en güçlü hikaye olarak gordugum için.

DMSAS harika evet, ama SARKY zaten DMSAS ın yüzde 50 civarı ortağı olduğundan otomatikman DMSAS da almış oluyorum SARKY alarak mantigindayim.

PSDTC benim için uzun vadeli biriktirme(temettü emekliliği) şirketi değil açıkçası. 7.5 maliyetliyken 10.40 da verdim hepsini temettü almadan. Temettusunu yıllar sonra da devam edeceğine ,belki de bacası tütmedığı için , inanamıyorum bir türlü.

7. Alımlara devam , son durum;

1310 lot POLTK
    2530 lot SARKY
    515 lot HEKTS
    100 lot KORDS
    100 lot CELHA

* POLTK dan çok az , diğerlerinden daha fazla alım yaparak Poltk nin agirliği azaltılıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by uvy Yazıyı Oku
    Alımlara devam , son durum;

1310 lot POLTK
    2530 lot SARKY
    515 lot HEKTS
    100 lot KORDS
    100 lot CELHA

* POLTK dan çok az , diğerlerinden daha fazla alım yaparak Poltk nin agirliği azaltılıyor.
    poltk bugün temettü dağıtımımı yaptı bide ayrıca poltk (KAP) tan baktım ama 2018 bilançosu yayınlanmamış bi yanlışlıkmı var acaba? ben mi bulamadım. başarılar..

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •