Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
Arama sonucu : 48 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Emeklilik yolunda (uv portföy)

1.  Alıntı Originally Posted by Timsah41 Yazıyı Oku
    Cimsa yerine neden akcansa yada nuhcm? Cimsa çok ucuz gözüküyor. Bilmedigimden soruyorum.
    bende pek bilmiyorum sadece akçansa ve nuhcm istanbulun doğu yakasında ve batı yakasında 2 şirket akçansa için şunu diyebilirim kanal istanbul projesinin dibinde üretim tesisleri ve ayrıca yeni yapılan köprüler otoyollar vs vs çeşitli özelliklerde çimento üretimi var
    nuhcm ise sanayi bölgelerinin dibi körfezde ankara istanbul kocaeli sakarya yolunun üzerinde gelip gittikçe görüyorum liman avantajı ile gider kısmında diğerlerine nazaran artıda... çimsa ise akçansaya nazaran bu yıl ki hasılatı az ve finansman gideri yemiş bitirmiş karını... tamamen bu düşünceler teknik ten falan anlamam neye göre ucuz neye göre pahalı bilemem bi ara fiyatı 14-15 lerden 7 lere gelmesi çok ucuzladığı anlamınamı gelir orasını teknikçi arkadaşlar daha bilir. ben bir şirketi alırken önce bilançosuna bakarım ardından şirketin internet sitesine girerim ne yer ne içer bu şirket ne iş yapar ne alır ne satar projeleri neler faaliyet raporlarına bakarım... ardından temettü önemlidir benim için verimi nasıl... ardından fiyatı nereden nereye gelmiş en son ona bakarım YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SAYGILAR

2. Bugün de alımlara devam ettim, son durum;

* Bı çimento hissesi katıldı bugün portföye, şuan için sürpriz olsun isim yazmıyorum, tahminleri alabilirim

1310 lot POLTK
    2700 lot SARKY
    580 lot HEKTS
    220 lot KORDS
    400 lot CELHA
    180 lot xxxxxxx (çimento)
    Son düzenleme : uvy; 22-03-2019 saat: 18:00.

3. Cimsa yada akcansamı?

4.  Alıntı Originally Posted by Timsah41 Yazıyı Oku
    Cimsa yada akcansamı?
    Hayır sn. Timsah41

5. Ben cimsaya giriş yaptım 2 hafta önce.Şimdi beklemedeyim seçimden sonra düşüceni düşünüyorum hisselerin ozaman bayabi alıcam. Bide ttrak ilgimi çekiyo

6. Açıkçası çimsa ucuzlugundan dolayı halen aklımda ve takibimde, portföyde 2 çimento hissesi olmaz diye bı düşüncem yok, 2. yi eklersem bu çimsa olur gibi görünüyor. Ben ADANA dan yana kullandım tercihimi : )

7. Tabii en iyisini siz bilirsiniz ama... Bence hata yapiyorsunuz. Poltk adini bile duymadigim sirkete hayatinizi baglamissiniz. Garan halkb alirken korkarken biz.
    .

8.  Alıntı Originally Posted by Trumpist Yazıyı Oku
    Tabii en iyisini siz bilirsiniz ama... Bence hata yapiyorsunuz. Poltk adini bile duymadigim sirkete hayatinizi baglamissiniz. Garan halkb alirken korkarken biz.
    .
    POLTK yı arastirmanızı tavsiye ederim , en azından 2017 ve 2018 faaliyet raporunu, , ortak olan şirketin (coventya) global boyutunu.

Ama yinede portföyde ki ağırlığını ,yeni alımları diğer şirketlere yaparak azaltiyorum(asla satmadan). Hedef bu şekilde şuan %68 olan ağırlığını %40 Lara kadar düşürmek ilk aşamada.

Gorusunuzu paylaştigınız için teşekkür ederim : )

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •