Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
Arama sonucu : 48 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Emeklilik yolunda (uv portföy)

1. Bu hafta portföyde en büyük paya sahip olan POLTK da ciddi artış oldu.Normalde aldığım hisseler yükselince üzülüyorum, daha ucuza daha fazla toplama şansım azaldığı için ama POLTK da zaten hedef lot sayıma hemen hemen ulaştığım için POLTK da ki hızlı yükseliş çok da uzmedi beni. Hatta tercihimin doğru olduğunu hissettirdi ve sevindirdi beni.

Ayrıca bu hafta portföye 7. Hisseyi ekledim, lot sayımı biraz daha arttirana kadar adı bende saklı kalacak. Portföyde son durum ;

1310 lot POLTK
    2730 lot SARKY
    700 lot HEKTS
    300 lot KORDS
    480 lot CELHA
    260 lot ADANA
    10 lot xxxxx

2. Alımlara devam , son durum;

1310 lot POLTK

2740 lot SARKY

700 lot HEKTS

310 lot KORDS

480 lot CELHA

260 lot ADANA

20 lot xxxxx

3. Sn. uvy, yatırımlara mı ara verdiniz yoksa paylaşımlarınıza mı ilgiyle takip ediyordum. Bol ve bereketli kazançlar.

takip ettğimiz bir arkadaşımızdı. umarım herhangi bir sıkıntısı yoktur.

İşbir Holdingi araştırıyor galiba uvy hoca)

7. Herkese merhaba, konuyu disiplinimi korumama yardımcı olması için açmıştım ancak malesef faydası olmadı ve ben yine hisselerimi satıp farklı bir yatırım yaptım (konut)

Açıkçası bu sefer çok kararlı olmama rağmen, İstanbul'un ,merkezi sayılabilecek bir noktasinda 124.000 TL gibi bir rakama, içinde 1000 TL den kiracısı olan bir gayrimenkul bulunca tüm yatirimimi,özellikle POLTK dan güzel bir kar sağlayarak bozdum ve bu daireye yatırdım.

Dediğim gibi böyle bir düşüncem yoktu ama çok uygun bir fiyata aldığımı dusunuyorum daireyi,o nedenle pişmanım diyemem.

3. Bı temettu emekliliği denemesine de yakında başlamayı düşünüyorum.

Yazılanları yeni gördüm ve sizlere durumu bildirmek istedim.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sağlık olsun sayın uvy. Yaşınız genç önünüzde uzun yıllar var. Bende 26 yaşında başlamıştım. İlk portföyü 2012 de ev için, ikinciyi de 2015 te araba için bozmuştum. 3. De gerekli disiplini tutturdum gibi. 2016 dan beri toplamaya devam ediyorum. Şimdiden bol sabır diliyorum.

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •