Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
Arama sonucu : 48 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Emeklilik yolunda (uv portföy)

1. Atesle oynadiginizi dusundugumu soyleyerek konuyu kapatayim.

2.  Alıntı Originally Posted by uvy Yazıyı Oku
    POLTK yı arastirmanızı tavsiye ederim , en azından 2017 ve 2018 faaliyet raporunu, , ortak olan şirketin (coventya) global boyutunu.

Ama yinede portföyde ki ağırlığını ,yeni alımları diğer şirketlere yaparak azaltiyorum(asla satmadan). Hedef bu şekilde şuan %68 olan ağırlığını %40 Lara kadar düşürmek ilk aşamada.

Gorusunuzu paylaştigınız için teşekkür ederim : )
    petun ne dersin kardeş

3.  Alıntı Originally Posted by uvy Yazıyı Oku
    Bugün de alımlara devam ettim, son durum;

* Bı çimento hissesi katıldı bugün portföye, şuan için sürpriz olsun isim yazmıyorum, tahminleri alabilirim

1310 lot POLTK
    2700 lot SARKY
    580 lot HEKTS
    220 lot KORDS
    400 lot CELHA
    180 lot xxxxxxx (çimento)
    BASCM olabilir mi

4. Hayır ADANA

5.  Alıntı Originally Posted by uvy Yazıyı Oku
    Hayır ADANA
    SUMAS'ıda tekrar bir inceleyin derim naçizane. Kar'ına göre temettüsü düşük görünse de şu anki fiyatlarla verimi %4 lere geliyor ve temettü oranı her yıl artacak tahminimce. Y.T.D.

6. Bende sizin gibi erken emekli olmayı düşünüyorum.yaş 25 benim. Max 35 e kadar emeklilik işini halletmeye çalışıcam. Ama sizin gibi degil benim mantığım bilindik kendini kanıtlamış uzun süredir piyasada olan şirketlere yatırım yapma kararı aldım. Özellikle koç iş grubu ve oyak. Sabancıdan bi cimsa var. Siz daha fazla risk alıyorsunuz bana göre. Yeni egeenler bulmaya çalışıyorsunuz anladıgım kadarıyla. Bu arada siz değerli arkadaşlardan öneri bekliyorum. Bu kriz ortamında evimi sattım çok şükür. Dolar ve altın yaptım artıcağını düşünerek ve arttıda.Çok güzel kazanç sağladım. Borsada düşüyor. Seçimden aonra dolar ve altından çıkıp iyice düşmüş olan borsaya girmeyi düşünüyorum paramın %75 iyle.Nasıl bir strateji izlemeliyim bu konuda ve hisse önerilerinede açığım.

7.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    petun ne dersin kardeş
    Portföyümde hisse sınırı koydum , maks. 12 adet olacak o nedenle petun a yer yok malesef. Ama güzel şirket ,tam temettülük.

8. Alımlara devam, bu kara günde güzel maliyet düşürdüm;

Son durum;

1310 lot POLTK
    2720 lot SARKY
    650 lot HEKTS
    280 lot KORDS
    460 lot CELHA
    240 lot ADANA

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları