Sayfa 13/807 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 6455 madde; 97 - 104 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

kazandiginizin zekatini verdiniz mi 😜

2.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    kazandiginizin zekatini verdiniz mi ��
    Zekatı bilmem de şarap alçam içen mi
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

3.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Terazi var tartı var herşeyin bir vakti var sözü güzel değil mi Zamanlamayı yapan hiç bir zaman kaybetmez. Alımda da satımda da iyi zamanlama yapabilmeli.
    Ben pek beceremiyorum ama ya nasip dedim izliyorum durumun gidişatını.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Olaylara biraz Drama katmalıyız , Filmlerde de öyledir , Dram ve trajedi en çok seyredilen filmlerdir
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

4. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by sterilizator Yazıyı Oku
    Olaylara biraz Drama katmalıyız , Filmlerde de öyledir , Dram ve trajedi en çok seyredilen filmlerdir
    Ağlama seansları da olacaktır elbet. Hüzün, Özlem, Gözyaşı üç kısım tekmili birden bu sahnede her daim olacaktır. Yıllarca bizler ağlatıldık resmen. İnşallah kimse o durumda olmaz diyeceğim ama bunlar can yakmaya alışmışlar.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Duhul
    May 2017
    İkamet
    rize
    Gönderi
    409
    yahu yine ne oldu her taraf kırmızı o kadar yorum yapanlar şimdi nerde fikri olan tahmini olan yokmu?

7. mübarek gün babaya rahmet okutturdu yine.dün berbat dedik bugün mıçtı resmen

8.  Alıntı Originally Posted by muhammerb Yazıyı Oku
    yahu yine ne oldu her taraf kırmızı o kadar yorum yapanlar şimdi nerde fikri olan tahmini olan yokmu?
    pazarlama stratejisi yeni müşteri bulmak lazımdı kağıt için onlarda bulundu reklamı yapıldı sonuçta hisse pazarlandı , pazarlamacılar yokoldu bu kadar basit
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

Sayfa 13/807 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •