Sayfa 437/499 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487 ... SonSon
Arama sonucu : 3986 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Hiç bir tahminde bulunmayın ve kimseyle paylaşmayın bence. Tahminlerinizi okuyarak onlar ona göre yön çiziyor ve malı veriyorlar yatırımcının eline
    tam öyle değildir sanki misal benim katkım ne olurki bu tahtaya? en fazla kim bu yürek yemiş ky derler balya balya alınca

2.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Hiç bir tahminde bulunmayın ve kimseyle paylaşmayın bence. Tahminlerinizi okuyarak onlar ona göre yön çiziyor ve malı veriyorlar yatırımcının eline

neden kucuk yatırmcı hedefi fıyatı nedır tahmınlerı nedir hısse alıyomu satıyormu yazmasında ne mahsuru olurki stratejisini yazabilir en azından yorum yaparak form da dejarz olabilir

mesela ben en son 41 kurus aldım dıye yazmıstım 53 den de sattım diye yazmıştım şimdi ki stratejim ıhlas cok güzel 50 leri destek yaptı bu haftadıyıda 50 ve üzerınde tamamladıgını gördügüm an cuma günü fıyata bakmadan 50 üzeri kaç olursa olsun ihlası alacagım 50 lerden iyi güç topladı

yorumlarımın tamamı hayal ürünü olup asla al sat yada tut tavsiyesi degildir

3. Borsada birden çok grup hissesi olan kağıt sıkıntılıdır. Bakın forumlara geneli grup kağıtlarındadır. Patron bir ordan vurur bir burdan. Vurulan hep ky olur. 3 kazanır 10 kaybeder. Hele ki bu imansız enverin çetesi..... aman diyim.
     Alıntı Originally Posted by kibirli Yazıyı Oku
    neden kucuk yatırmcı hedefi fıyatı nedır tahmınlerı nedir hısse alıyomu satıyormu yazmasında ne mahsuru olurki stratejisini yazabilir en azından yorum yaparak form da dejarz olabilir

mesela ben en son 41 kurus aldım dıye yazmıstım 53 den de sattım diye yazmıştım şimdi ki stratejim ıhlas cok güzel 50 leri destek yaptı bu haftadıyıda 50 ve üzerınde tamamladıgını gördügüm an cuma günü fıyata bakmadan 50 üzeri kaç olursa olsun ihlası alacagım 50 lerden iyi güç topladı

yorumlarımın tamamı hayal ürünü olup asla al sat yada tut tavsiyesi degildir
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Ljubavac Yazıyı Oku
    Borsada birden çok grup hissesi olan kağıt sıkıntılıdır. Bakın forumlara geneli grup kağıtlarındadır. Patron bir ordan vurur bir burdan. Vurulan hep ky olur. 3 kazanır 10 kaybeder. Hele ki bu imansız enverin çetesi..... aman diyim.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

imanlı birine imansız demek çok tehlıkeli bi söylemdir lütfen söyleminizi düzeltin borsa kımsenın imanını sorgulama yerı degildir yatırımcı para kazanmak için yatrıım yaptıgı bi yerdır para kazanır yada kaybeder bu nasip dir kısmet dir nasip den ötede yol yoktur

yorumlarımın tamamı hayal ürünü olup asla al sat yada tut tavsiyesi degildir...

yorumlarımın tamamı hayal ürünü olup asla al sat yada tut tavsiyesi degildir..

5. eğer değişmedi ise eyalet valisi liu Qi bu gelen heyet arasında görünmüyor.

6.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    eğer değişmedi ise eyalet valisi liu Qi bu gelen heyet arasında görünmüyor.
    Vali danışmanı gelmiş.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 1453 herkes birşey yazıyor ama gerçek bilgi bende birkere bu birleşme neden yapıldı çünkü madencilik in çoğunluğu holding e geçsin diye yani gelişim gym vemadencilikte olacak eee bukağtlar millette olursa onlar neyiyecek

Sayfa 437/499 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •