Arama sonucu : 4 madde; 1 - 4 arası.

Konu: param sürekli azalıyor yardım !!!!!!!!

1. param sürekli azalıyor yardım !!!!!!!!

arkadaşlar olay şu ki daha 2 gün önce perşembe günü paramı nakite çektim bütün hisselerden çıktım lakin hesabımdaki para 2 gündür günlük porföy değişimi kısmı ve net portföy değeri kısmı -3 -5 yazıyo param sürekli azalıyo sadece nakit var hisse yada her hangi bişi yok bunun sebebi ne acaba osmanlı menkulle çalışıyorum lütfen yardım edin durup dururken azalıyor

2.  Alıntı Originally Posted by YavaşYavaş Yazıyı Oku
    arkadaşlar olay şu ki daha 2 gün önce perşembe günü paramı nakite çektim bütün hisselerden çıktım lakin hesabımdaki para 2 gündür günlük porföy değişimi kısmı ve net portföy değeri kısmı -3 -5 yazıyo param sürekli azalıyo sadece nakit var hisse yada her hangi bişi yok bunun sebebi ne acaba osmanlı menkulle çalışıyorum lütfen yardım edin durup dururken azalıyor
    MKK sitesinden hisseleri dondurdunuz mu? belki o yuzdendir.
    hisseleri satmışsınızdır ama hala blokelidir vs.
    Forumda yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir adamı hasta etmeyin....

3. Foreks için güncel analizleri takip edebileceğiniz bir adreste bulabilirsiniz kendinize, analizler sayesinde bu daralmadan kurtulabilirsiniz. En güvenilir forex firmaları ve analizler için bu linke gidebilirsiniz.

4. Dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı

Alıntı Originally Posted by worldoftrade Yazıyı Oku
    Foreks için güncel analizleri takip edebileceğiniz bir adreste bulabilirsiniz kendinize, analizler sayesinde bu daralmadan kurtulabilirsiniz. En güvenilir forex firmaları ve analizler için bu linke gidebilirsiniz.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •