Sayfa 26/89 İlkİlk ... 1624252627283676 ... SonSon
Arama sonucu : 712 madde; 201 - 208 arası.

Konu: GRNYO - Garanti Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by leonardo86 Yazıyı Oku
    Yanlış rakam 0.140 temettü verdi

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sizinki yanlış maalesef 1.4 kuruş verdi daha önce yazdığım gibi yani 0.014 TL. Siz 14 kuruş yazmışsınız.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

2.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Sizinki yanlış maalesef 1.4 kuruş verdi daha önce yazdığım gibi yani 0.014 TL. Siz 14 kuruş yazmışsınız.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    tamam bende lira olarak yazmıştım bir kademe kaydırmışım.haklısın

3. Hisse temettuden önce 68 kurustu sanırım, temettü verdi 62 kuruşa indi, 66 altına inince sanırım zarar temettuyu koyunca, temettü vermeseydi daha karliydi, diğer bir yöndende 68 den satıp temettü ye girmeyen biri dün 63 den alsa daha karlı, hatta iki üç kati temettü almış kadar karlı. Tabi benim hesabıma göre,alanlar hissesi olanlar daha iyi bilir.bugün bir destek atayim 62 veya 63 den bende hadi .

4. endeks e bakınca çoğu hisseler 50 bin ile 60 bin arası fiyattalar,yine çoğu halka arzdan kat kat alt fiyattlar, oyuzden endeksin 97 bin olduğuna bakıp da hala yuksek diye düsünmeyin, yani endeks çok çok büyük birşey olursa ancak 90 bin altına iner ki oda %90 hisselerin 50 bin endeks altına inmesi demektir, buda bir 10 yıl geriye gitmek demek, herne kadar olsada ben ekonomi kotude olsa o kadar da kotu değil, seçimde tayyip olur veya başkası olur hic farketmez tekrar toparlar,ancak rekorlara da kosmaz tabiki, %70 hisseler çok ani ve hızla düştü, çoğunda patron sattı kote edip de, sebebi de belli dolar borcu yüzünden,hisselerini düşüğe satıp dolar aldi,almasa şirket batardı, esnaf arasında da olur bu tip işler, mesela ödemesi varsa bir esnafın,günü gelmeye yakin toparlayamadiysa parayı, elindeki mali maliyetine veya hatta dahada ucuza satıp borcunu kapatır, gidip faizle para çekmez.ben secim arefesinde kadar 95 bin.ile 105 bin bantinda gidip geleceğini düşünüyorum, secim de ikdidar kaybedersede yıkılmaz kazanırsa da.fiyatlandi zaten, unutmayinki yabancılar çıkmadı, felaket tellâllarına bakmayın yabancı payı hala%64 üzerinde , adamların onu kesildi dolar yükselince çünkü, dolara yerli saldırdı ve yükseltti, hatta ben hükümetin bilerek isteyerek buna dur demediği ni düşünüyorum, yabancı çıkıp gidemesin diye, yabancının parası çıksa su ortamda %75 eridi cunki,doları bozdurup borsaya girdiklerinde dolar 300 lira idi simdi 460, %50 artmış,buradan 100 dolar alsa çıkıp i 65 dolar alabiliyor, birde aldıkları hisse en az %50 düştü, 65 in yarısıda 32,5 dolar eder, adam çıkamaz buna göre bakınca zaten, çıkmadı da, bu bence hükümetin bilerek isteyerek yaptığı bir durumdu, zaten çok da umursamadılar hükümeti yönetenler. O yüzden secim arefesi mi.olur secim sonundami olur, birçok hisse hızla yükselir diyorum ben.

5. Nasıl bir senettir.1.11 defter değeri var.Şu an 0.60 kuruş...
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

6. ''NET VARLIK DEĞERİ
    35.738.962,55 % 100 % 100
    Pay Sayısı
    32.000.000
    Pay Başına Net Aktif Değer
    1,1168''

bu muhterem kağıda bulaştık. yazılanları biraz okudum.bıktıran cinsten.hayırlısı olsun.
    son takası atabilecek arkadaş varsa sevinirim.

7. 0.64 den yazıp yazıp alıyorlar.ne yapıyor bu adamlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    t tcdd ya eaygw dygs1y7cd5
    Gönderi
    147
    Bu tahta kim yapıyorsa onu gıcık edelim. Sürekli bir lot alalım. Hadi bakalım

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 26/89 İlkİlk ... 1624252627283676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •