Sayfa 75/89 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon
Arama sonucu : 712 madde; 593 - 600 arası.

Konu: GRNYO - Garanti Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    7.5 milyona yakın verdi. Elinde yaklaşık 2 milyon kaldı tabiki başka aracı kurumdan almadıysa....ytd
    Yukardan sattigi mali baski yapip altdan aliyor baska kurumdan bir sonraki operasyona hem nakit yaratip hemde maliyetini dusuruyor yoksa kim napsin milyonluk lot alislari

Alıntı Originally Posted by deepdark7913 Yazıyı Oku
    Yukardan sattigi mali baski yapip altdan aliyor baska kurumdan bir sonraki operasyona hem nakit yaratip hemde maliyetini dusuruyor yoksa kim napsin milyonluk lot alislari
    2 gundur girmiyor foruma zaten masasi, gelir yine bir zaman

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    BatıKaradeniZ
    Gönderi
    597
    bulaşmayın derim öldürmez süründürür yinede kar la gönderir, elimde 5 sene önce sattıklarımdan bir kaç lot kalmıştı tasıdıgına değmeyecek bir kagıt

4.  Alıntı Originally Posted by lodosum Yazıyı Oku
    2 gundur girmiyor foruma zaten masasi, gelir yine bir zaman

??? Anlamadim

Alıntı Originally Posted by deepdark7913 Yazıyı Oku
    ??? Anlamadim
    Anlayan anladi hayki hisseyi pazarladi bir ikids yandas buldu simdi yok 2 gundurde foruma girmiyor

6.  Alıntı Originally Posted by lodosum Yazıyı Oku
    Anlayan anladi hayki hisseyi pazarladi bir ikids yandas buldu simdi yok 2 gundurde foruma girmiyor

ben tek bir yerde al diye yazmışmıyım, hedef fiyat vermişmiyim.araştırmalarımı paylaşmışım, risk var diye de belirtmişim.burası borsa her zaman her hisse az yada çok risklidir diye de yazmışım, ayrıca ben ilk yazdığımda hisse 1.03 seviyesindeyken kısa süre sonra 1.23 seviyesini görmüş mü? daha bir hafta bile olmadan %20 civarında artmış mı. kimseye al veya şu fiyattan al demem, ya da sat veya şu fiyattan sat da demedim demem. hepimiz borsada hisse almanın risklerini bilerek burada yatırım yapıyoruz.ben de bu hissede risk aldım ve ben de terste kaldım bekliyorum.moralim bu kadar bozukken ne yazmamı bekliyorsun. ben burada şirket hakkında yaptığım araştırmaları paylaştım diye alan varsa %20 kâr ile satış fırsatını da yakalamıştı. almak, satmak yada beklemek de herkesin kendi tercihi. buna kimse müdahil olamaz. aldığımız kararlar veya %20 kâr rakamına kanaat etmemenin yükü de kimseye yüklenemez.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Alıntı Originally Posted by hayki Yazıyı Oku
    ben tek bir yerde al diye yazmışmıyım, hedef fiyat vermişmiyim.araştırmalarımı paylaşmışım, risk var diye de belirtmişim.burası borsa her zaman her hisse az yada çok risklidir diye de yazmışım, ayrıca ben ilk yazdığımda hisse 1.03 seviyesindeyken kısa süre sonra 1.23 seviyesini görmüş mü? daha bir hafta bile olmadan %20 civarında artmış mı. kimseye al veya şu fiyattan al demem, ya da sat veya şu fiyattan sat da demedim demem. hepimiz borsada hisse almanın risklerini bilerek burada yatırım yapıyoruz.ben de bu hissede risk aldım ve ben de terste kaldım bekliyorum.moralim bu kadar bozukken ne yazmamı bekliyorsun. ben burada şirket hakkında yaptığım araştırmaları paylaştım diye alan varsa %20 kâr ile satış fırsatını da yakalamıştı. almak, satmak yada beklemek de herkesin kendi tercihi. buna kimse müdahil olamaz. aldığımız kararlar veya %20 kâr rakamına kanaat etmemenin yükü de kimseye yüklenemez.
    Isyatla bunu kiyasladin mi kiyasladin, vkfyo fon degerinden daha degerli fiyat goruyor buda gorecek dedin mi dedin, daha ne diyeceksin 0.60 ken gelipte bir kere yazdın mı yok, kagit 1 oldukdan sonra ne zaman kagidi arastirdinda yatieim yapılabilir olduğunu gordun?

8.  Alıntı Originally Posted by lodosum Yazıyı Oku
    Isyatla bunu kiyasladin mi kiyasladin, vkfyo fon degerinden daha degerli fiyat goruyor buda gorecek dedin mi dedin, daha ne diyeceksin 0.60 ken gelipte bir kere yazdın mı yok, kagit 1 oldukdan sonra ne zaman kagidi arastirdinda yatieim yapılabilir olduğunu gordun?

işyat ile bunu aynı sektörde oldukları ve kârlarını bedelsiz ve temettü olarak ödedikleri için değerlendirdim.bu da pay fiyatının üzerinden işkem görecek demedim. pay fiyatı veya defter değeri üzerinden işlem gören onlarca kağıt var.grnyo bilanço rasyolarını son bilançoda düzeltmiş ben kendi afıma gelecekte daha iyi veriler göreceğime inanıyorum ve kısa sürede ciddi pirim yapmış olmasına rağmen kendi adıma risk aldım diye yazdım nasip kazanır veya kaybederiz diye de belirttim.sonrasında ciddi kâr rakamı görmeme rağmen de satmayıp bekledim ve şimdi zarardayım.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 75/89 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •