Sayfa 895/997 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905945995 ... SonSon
Arama sonucu : 7974 madde; 7,153 - 7,160 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Teşekkürler Katti Hocam

Batuhan
    Rica ederim

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

2. Kazanç kapısı hoş heldin....
    Ozletmistin....daha önce 5.5. 6 fk hedefin vardı.. şu anda 6 fk dayız. Nerelere daha cikabilir var mı yeni hedefin....

3.  Alıntı Originally Posted by mehmet54 Yazıyı Oku
    Kazanç kapısı hoş heldin....
    Ozletmistin....daha önce 5.5. 6 fk hedefin vardı.. şu anda 6 fk dayız. Nerelere daha cikabilir var mı yeni hedefin....
    Hoşbuldum dostum..ilk hedefe ulaştık ve 13-15 arası gitti geldi hisse,bende başka hisselerde gücüme güç kattım ve dün tekrar giriş yaptım..21-23 aralığına gidecek gibi duruyor kısa vadede...karel en kaliteli hisselerden ve yabancının toplaması geri çekilmeleri alış yönünde değerlendirmesi çok hoşuma gidiyor..yol gerçekten de uzun ...şu an için satılacak hisse değil..

4. Son çeyrek 40 milyon ve üzeri kar çok şık olur ama bu rakamların çok üzerinde gelecek gibi...ilk etapta f/k 6 yı öngörmüştük ancak turkcell anlaşması girdi işin içine dolayısla kar artarak devam edecek ve f/k nın da düşük olması hisseye ilgiyi canlı tutuyor..

5. Karel 15.5 dan aldım 16.90 dan çıktım evet yabancı alıyor görünüyor ama sanki Altan yeterli alıcı toplayamadigi için ufak ufak topluyor görünüyor pek güven vermedi endekste yorulma belirtileri var dün yunsa da ve kfein de credit deli satışlar açıkçası şuan riski yüksek bir sürecteyiz uzun vade maliyeti düşük olanların korkacagi bir süreç değil bu surec

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Karel 15.5 dan aldım 16.90 dan çıktım evet yabancı alıyor görünüyor ama sanki Altan yeterli alıcı toplayamadigi için ufak ufak topluyor görünüyor pek güven vermedi endekste yorulma belirtileri var dün yunsa da ve kfein de credit deli satışlar açıkçası şuan riski yüksek bir sürecteyiz uzun vade maliyeti düşük olanların korkacagi bir süreç değil bu surec

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Endekte bu dönem düzeltme olmaz bilanço dönemine giriyoruz 1 ay sonra düzeltme mümkün ama 127-128 binler görülebilir endekste..5 yılın biriktiği enerji var endekste o yüzden kolay kolay düşmez,siyasi ve jeopolitik riskleri bir tarafa koyuyorum tabii..

7.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Son çeyrek 40 milyon ve üzeri kar çok şık olur ama bu rakamların çok üzerinde gelecek gibi...ilk etapta f/k 6 yı öngörmüştük ancak turkcell anlaşması girdi işin içine dolayısla kar artarak devam edecek ve f/k nın da düşük olması hisseye ilgiyi canlı tutuyor..
    Sn kazanç kapısı , 40 m kar ile yillikda 120m civarı olur, geçen seneye 2018 e göre kar artmış olur. Fakat 120m ile son 4 bilançoya göre f/k 6 dan 8,5 a çıkmış olur. Yatırımcı neyi dikkate alır acaba o durumda. 2018/4 çeyrek 85m civarı idi ne kadar altında gelirse o kadar f/k artar. 2020/1 çeyrekte f/k nin düşmesini bekliyorum.

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8. 20 beklemeye devam az kaldı

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 895/997 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905945995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •