Sayfa 30/450 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 233 - 240 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Adam önce mesaj atıyor 600 bin sattım diye sonra biz hadi ordan o kadar olamaz akşam gönderir dedik yarım saat sonra metro %45 ini verdim diyor.Atlas da verdim bitirdim dedi.Böylelikle %85 halka arz oldu.%5 yani 1 milyon kızı Fatma da %10 avturda.Dikkat edilecek 1.unsur atlas diğer kağıtlarla da ilişkisini kesiyor.Amacı ne acaba.2.unsur diğer kağıtlardan payı varsa satışa devam eder.
    Galip 9 milyon hisseyi ne yaptı peki hemen söyleyeyim eukyo dan metro yatırım 5 milyon lot aldı.Buyrun kardeşim bu adamın amacı ne.Benim korktuğum ellerinde 3 milyon hisse kaldı bunu yarın bir gün satabilme ihtimali.Spk uyu sen ancak 20 bin lira ceza kes.Bugün Galip ky den milyonlar kazandı sen de ceza verdim de.

2.  Alıntı Originally Posted by 07hakan Yazıyı Oku
    Bence.

Buyuk oranda takasa sahip ilk 5 karsilamsis min 600 Bin adet olarak. Diger kismindan gorunen kisimda 3.5 mikyon dagitilmis gorunmekte tabiki ky ortalama yapmis ama 600 bin altinda nice alan gorunmuyor ilk bes te.

Bu manada metronun satisi karsilanmis diyorum . Ne zaman toparkayacagi ni kestirmek zor.

Aga sirayla goturmektem siranin mepette olacagini hissediyorum.
    Metro hariç 1 milyon lot üstü işlem yapan kurumlarda bugün 53.000 satim zararı olmuş. Kapanış fiyatına göre de 237.000 TL potansiyel zarar. Toplamı 290.000 TL karşılığı 8 milyon lot. 4 kademe yaklaşık, 1.30 bu zararlarını kurtarmıyor. En karlı meksa ile marbas çıkmış. Ak, Iş, Halk, Deniz, Finans in zarar toplamı 250.000. 4.4 milyon bakiye lotla yarına girmişler.

Sent from my HTC One A9 using hisse.net mobile app

3. Keşke karşılansa Mepet gibi satılma beklentisi olsa keşke malı elinden Birden nasıl çıkaracak malı dağıtacak parça parça verecektir.5 milyonla eukyo al 2 milyon ile Avgyo al.Malı başka aracı kurumlara virmanla başka isimle etyat euhol al vay galip vay.Vah ky vah..Buyrun kardeşim 9 milyonda yerini bulmuş SPK iyi uykular..

4. bosuna hayal kurmayın yarına bıraz tepkı verır bakın mepete bu adamın satıgı asla gerı donmez asla

5. mepetın satılması vardı gordk operasyon avgyo ve avturda yapılıyooo

6. Vals devam ediyor beyler. Sertce olmasi beklenmeli zaten.

Hareketlenme 1 -2 ay dir anca. Yillarin ocu daha fazla vals. Pes etmemek lazim.

burda onemlı olan yataya baglacaksa nerden yataya baglayacagıdır. umarım 1.30 ve ustunden yataya baglar .
    umudumuzda olmasa vay halımıze =)
    Yazdıklarım hıcbır sekılde yatırım tavsıyesı degıldır. Tamamen saçmalamadır.
    Yatırım Tavsiyelerini sadece Yatırım Danışmanlığı Yetki Belgesine sahip olan kurumlardan alınız.

8. Öyle gözüküyor ki 1-2 hafta sıkıcı gececek. Vangd ve avgyo da hareket ler devam eder. inşallah bizi yaniltir.ama yüklü satış yiyen tum hisselerde once % 5-10 gibi toparlanma görürüz sonra yataya bağlar en son yükü iyice azaltiginda uçar gider. Herkese iyi sabırlar ve iyi geceler. Ytd

Sayfa 30/450 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •