Sayfa 315/450 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. .............
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2.  Alıntı Originally Posted by mahmutlgn Yazıyı Oku
    Lutfu hocam ne olacak bizim halimiz.. pastaları paylasıyon saol da ne zaman yiyecegiz.
    Valla hocam ne desem yalan, ben sadece bir dostum istediği için pastaları atıyorum, kağıdı tanımadığım için yorum yapmam söz konusu olamaz,

Allah gönlünüze göre versin, saygılar.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3.  Alıntı Originally Posted by bayraklı Yazıyı Oku
    galip elindeki mevcut hisselerin büyük kısmını bedelli açıklanmadan 1.5 ve üzerinden boşalttı...şimdi yapacağı iş.toplamak.satmak değil.satmak için yukaRI ÇEKMESİ GEREKİR...BÖYLE SATAMAZ KİMSEYE MAL FALAN
    ben bu filmi daha once izledim hatta 2 sene once izledim yine tahsisli yaptı 1 den sonra hisseyi 0.60 a dusurdu ..0.80 beklerim alan alsın .
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

4.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    ben bu filmi daha once izledim hatta 2 sene once izledim yine tahsisli yaptı 1 den sonra hisseyi 0.60 a dusurdu ..0.80 beklerim alan alsın .
    tahsisili bedelli ile bu farklı ama...onda yatırımcının cebinden para çıkmaz

5.  Alıntı Originally Posted by bayraklı Yazıyı Oku
    tahsisili bedelli ile bu farklı ama...onda yatırımcının cebinden para çıkmaz
    hic farketmez sen galip hisselerinde yenisin haralde isterse bedelliden cebinden 2 liradan para cıksın galibin herif 0.50 ye yine ceker onda mantık ne gezer ..burdan carptırklarıyla oynadıgı hisseler belli ..kendi hisselerinden insanları batırmaya devam edecek...son yazımdır u tekrarlıyorum 0.80 bekliyorum alan alsın satan satsın herkesin kendi bilecegi is
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

6.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    hic farketmez sen galip hisselerinde yenisin haralde isterse bedelliden cebinden 2 liradan para cıksın galibin herif 0.50 ye yine ceker onda mantık ne gezer ..burdan carptırklarıyla oynadıgı hisseler belli ..kendi hisselerinden insanları batırmaya devam edecek...son yazımdır u tekrarlıyorum 0.80 bekliyorum alan alsın satan satsın herkesin kendi bilecegi is
    ben 30 yıldır borsa oynuyorum yeni değilim...yanılabilirim de tabiki...ama bu hisse eğer 80 kuruşa gelirse alınmaz...ya şimdi yapacak yada hiçbir zaman yapmaz beklenen yükselişi...

7.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    dostum yazıp ciziyorsun ama hic teknik acıklama yok. grafikle göster yada takas, defter bilanco neyse..

8. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Herkese bol kazanç dilerim.

Sayfa 315/450 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •