Sayfa 346/450 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ustad biraz yuksek maliyetlenmissin brn 86ort. ile bekliyorum bekleme nedenimde 2017 bilancosunun ve faaliyet kaarinin iyi olacagi icin, diger bir nrden ise %50 bedelliden elinde 10milyon yeni hisse mevcut...bilancoyu kullanarak 1.5 civari bir atilim yapma ihtimaline yatiririm...olur olmaz ayri mesele lakin simdilik panik bir goruntu yok...sanirim endeks sallanirsa bir assagi panikletip harekete baslayabilir...suan icin mal satma egilimli degil dar marjda kademe kontrollu sig hacimler hakim...bakalim mart sonuna kadar vadem var bilancoyu fiyatlama niyeti olursa o hareket hedefim...

2. ...2017 performansinda ciddi olumluluk var bakalim tahtaya yansitmayi planlicak mi !!!...rakamlardaki gerceklere duyarsiz kalamayiz...

3. ...Arkadaşın biri çizmiş ve yorumlamış bakalım yön kararsızlıgı ne yönde evrileceK...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. noldu songur bana mal pazarlamacı diyordun goruyoruz durumunu yazdıgın hisse surekli geri vites ..bakın bakalım hangi kagıdı pazarlamısım ayen 4.70 ten yazmısım olmus 8.70 odas 5.10 dan yazmısım olmus 7.90 srvgy 3.40 ken yazmısım olmus 4.10 emkel 1.40 ken yazmısım olmus 1.70 zoren 1.45 ken yazmısım olmus 2.07 intema 23 ken yazmısım olmus 56 tl daha niceleri hangisi dusmus ?? yazdıgım hangi hisse kazandırmamıs hepsi muthis kazandırdı bizde basarı var basarı senin gibi atıpta tutamamak yok kendi basarıslıgını camur atarak gizlemeye calısma dusmussun atlas gibi bir bok cukuruna cıkamıyorsunda

7.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    noldu songur bana mal pazarlamacı diyordun goruyoruz durumunu yazdıgın hisse surekli geri vites ..bakın bakalım hangi kagıdı pazarlamısım ayen 4.70 ten yazmısım olmus 8.70 odas 5.10 dan yazmısım olmus 7.90 srvgy 3.40 ken yazmısım olmus 4.10 emkel 1.40 ken yazmısım olmus 1.70 zoren 1.45 ken yazmısım olmus 2.07 intema 23 ken yazmısım olmus 56 tl daha niceleri hangisi dusmus ?? yazdıgım hangi hisse kazandırmamıs hepsi muthis kazandırdı bizde basarı var basarı senin gibi atıpta tutamamak yok kendi basarıslıgını camur atarak gizlemeye calısma dusmussun atlas gibi bir bok cukuruna cıkamıyorsunda
    bumerang gene gelmiş seni nekadar uzaga firlatsam okadar hizli geliyorsun kenarin ustadi benim param sanami batiyor �� ikile hadi gine...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    noldu songur bana mal pazarlamacı diyordun goruyoruz durumunu yazdıgın hisse surekli geri vites ..bakın bakalım hangi kagıdı pazarlamısım ayen 4.70 ten yazmısım olmus 8.70 odas 5.10 dan yazmısım olmus 7.90 srvgy 3.40 ken yazmısım olmus 4.10 emkel 1.40 ken yazmısım olmus 1.70 zoren 1.45 ken yazmısım olmus 2.07 intema 23 ken yazmısım olmus 56 tl daha niceleri hangisi dusmus ?? yazdıgım hangi hisse kazandırmamıs hepsi muthis kazandırdı bizde basarı var basarı senin gibi atıpta tutamamak yok kendi basarıslıgını camur atarak gizlemeye calısma dusmussun atlas gibi bir bok cukuruna cıkamıyorsunda
    de bakim sen bu forum larda hissemi pazarliyon yoksa kendinimi pazarliyon �� ne o ibibikler gibi kendi reklamini yapiyon begenmedigin tahtada ibibik ������
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 346/450 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •