Sayfa 366/450 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bugün vermiş olsa yollardı kapanışta..
    Ben bunu şöyle okurum: Metro yatırım 1 milyon mal almış , maliyetin önemi yok.. Büyük hareketin başlangıcının teyididir bu bana göre..Hayırlı olsun ortaklara..

2. Hep yukarı yaparak olmaz bu işler , döke döke silkeye silkeye götürürler

3.  Alıntı Originally Posted by serkan1862 Yazıyı Oku
    1,11 aldık bakalım.
     Alıntı Originally Posted by serkan1862 Yazıyı Oku
    Galibin elinde kalan(bugun satmadiysa)1.1 milyon adet hissenin maliyeti 0,77 isimiz zor gozukuyor bugun 1.11 atladik yanlis yaptikk sanirim.kapanis fiyatindan satsa yaklasik 350 bin kari var.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yani büladerim sen yapmasan başkası yapacak bu devran böyle devam edecek. Neyse ki yine 1,11'den dalmışsın ya daha tepeden girsen nolacak? Kim almış kim satmış incelemedim ama tepeden de gidiyor deyip dalan olmuştur. Aylarca 0,90 - 1,00 arasındaydı ama geldiniz gemi kalkınca bindiniz. Hisse gider mi gelir mi bilmem. Giderse bol kazançlar medcezir suyunu çekerse de bol sabır dilerim.

4. .....

...

E6633 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu işlere belli olmuyor arkadaşlar. Hisse gitmeyecek düşüncesinde olup almasanız patron uçuruyor. Bak almadın gör bak nereye uçtu. Pişman etmeyi amaçlıyor sonra lan daha gider düşüncesine kapılanlar yeterince girdimi kilitliyor Hisse uçacak kaçacak deyip gemiye binince de fazla yük var deyip gitmiyor. Yani arkadaşlar tamamen matematik...

6.  Alıntı Originally Posted by serkan1862 Yazıyı Oku
    Pek kakalamis gibi gozukmuyor finansmandan yaptigi gostermeklik zarari global is ve tacirlerden yaptigi islemlere bakarsaniz hic zararinin olmadigi gozukuyor.kim karli cikti bu isten anlamadim.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tavandan dondugu gun pasta bakilirsa alicili gozukuyor ama sonuc ortada bu galipbin ne yaptigini anlamak mumkun degill.galibin film cevirdigi belliydi ama bu kadarini beklemiyordum.

7. Sanal fiyat hareketleriyle psikoloji ve mantık kullanarak milletin elindeki malı almak amaç. Başka ne olacak Kendi bu işlerden anlayacağını sanmıyorum. Paraya kıyıp amerikadan ordan burdan getirmiş olabileceği binlerce dolar maaşlı elemanları yapıyordur belki de. Kim bilir? Senaryo bu çizim senden gibi. Neyse ben bilmem tahmin yürütüyorum. Kimseye al sat demiyorum. Yatırım tavsiyesi vermiyorum. Herkese bol kazançlar

8. Herkes farklı yorum yapmış bakın yukardan soluksuz düşmesi yüklü birine mal itelenmis.tepki bile yapmadı yarın inişli çıkışlı olucaktir ..adam stop koyamadı büyük ihtimal şimdi.hayalarindan yakalamış herif işi zor.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 366/450 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •