Special Days Image
Sayfa 409/450 İlkİlk ... 309359399407408409410411419 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 1.60 civari 1.8 milyon oyaktan alinmisti.Tabi galip oldugunu dusundum bende.. virus krizi baslayinca surekli aldi.. Tabi bende aldim inanir misin maaliyeti ni gorunce bir miktar daha para bulup 50 k lotla takildim. Dunu silkeleme olarak düşündüm. ama bugun kustukca kustu. elinde lot kalmadi
    Galip kendi tahtasini istedigi yere kadar goturebilir. En kotu ihtimal metro yatirimdan 2 gun alis yapsa 300 k civari herkes atlardi.. Oyak in galip olduguna inandim bende aldim yalan yok.. Ama bugunku acil zararina satis hic galibin tarzi degil..Oyak in lotlari bitince seker den saldirdilar 20 dk da kar edip ciktilar. Oyaktaki ya cok kotu bir haber aldi yada korona virusunden mi kaciyorduda zavadak diye satti.. Tahtayi da 1 lot 1lot tutmaya calisiyordu.. Galibin tarzi degil ugrasmaz pat diye alir pat diye satar..1 lotla oynamaz

2. Biraz arastirma yapdim arkadaslar oyak kesinlikle galip degil hatta tahdanin buralara kadar dusme sebebiydi ama artik o sebeb ortadan kalkdi dun 2.5 milyon lotu satmak icin yandas kurumlar kullandi mutlaka 300 nin 500 bin alim yapip rahat satabilmek icin yoksa 2.5 milyon degil 250 bin lot satmaya kalksan taban olacak bir tahda atlas sonuc olarak bugunde o yandas kurumlardaki mali cikti kalan kusurat varsa onlarida pazartesi satar ver elini 1.80 cunki subat 10 ve 11 ve baska diyer gun galibin 2.5 milyon 1.80 ortalamali alisi var bu tahdada bir de kendisine af cikiyo haftaya cosar durur artik galip beyimiz mrty gibi bunuda 5 tl yapip birlestirecek bu tahdalarin hepsini desemde siz inanmayin ama yabanada atmayin.ytd

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Suan hisse 1.11 seker 700 bin lot girdi.. Gecen ki gibi 15 20 dk da satmaya calisacak elindekileri... operasyon cekiyor atlamayin almak icin.. elinde olan satar tutar onu bilmem ama almayin atlamayin.. Seker corba parasi pesinde

4.  Alıntı Originally Posted by imhotep Yazıyı Oku
    Suan hisse 1.11 seker 700 bin lot girdi.. Gecen ki gibi 15 20 dk da satmaya calisacak elindekileri... operasyon cekiyor atlamayin almak icin.. elinde olan satar tutar onu bilmem ama almayin atlamayin.. Seker corba parasi pesinde
    Teşekkür ederim, uyarılarınızi dikkate aldım.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ben satdim bugun 250 bine yakin onun icin yukari cekti yarin piyasaya verirlerse buda 1.05 iner rahat olun spek efendi cok mal sayiyo dikkat etmek lazim

6. Bugunde kalan butun mallarimi verdim tahdada sahte spek var 1 tl nin altina gelir yakinda demedi demeyin.

7. Seker yine al sat yapmaya kalkti bugun..Yaklasik 30bin civarinda zarar yapti.. 1 in altina iner mi inmez mi bilemem.Hisseye musallat oldu iyice. bugun 5milyon civari alim 5 milyon lot civarida satim yapti.. Bugun Allah tan borsa kotuydu satacak kisi bulamadi.. Arkadaslar bu tip hisselere girecek arkadaslar önceden pozisyonunu almali.. bugun gireyim bugun cikayim mantigi yanlistir.. Atlas hisseside virus olayi bittiginde dustugu yerlere elbet gelecektir. Kimseye al veya sat diyemem. Lakin hareket basladigi an lutfen baliklama dalmayin.. Emir girmeyin. Almak istediginizde hareket baslamadan girin ki Seker gibi speklere paraniz yar olmasin...

8. Kardes atlasi verdik hepsi bitdi yarin taban olursa mtryo alinirmi ne dersin

Sayfa 409/450 İlkİlk ... 309359399407408409410411419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •