Sayfa 437/450 İlkİlk ... 337387427435436437438439447 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Okunmuyor

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

3.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Okunmuyor

evet sıkıntılı net takas saklama resmi olan paylasirsa seviniriz

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Tahtanın anasını beklemişler

Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

6.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Tahtanın anasını beklemişler

tahta çok sıg ilginc ! başı boş gibi hava estiriyorlar kademelerde...Bu arada ilk alıcı ben olmuşum tabelada

devamı gelecek galipcim ! bu gün bir ayı sinyali yaktık mumda ! feyk degilse daha aşagıdanda ensendeyim ;)
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. haftalık pasta

Son düzenleme : illim; 28-11-2020 saat: 21:29.

8. endeks 110 binden bu yana gelen yükseliş trend desteğini kırdı ! bakalım sakin bir süzülüş ve destek arayışına mı ! yoksa sert bir süzülüş ve destek arayışına mı ! yönelecek...Önümüzdeki 2 hafta önemli...Ondan sonra piyasada hacim düşer ve part2 ye geçer piyasa !

Sayfa 437/450 İlkİlk ... 337387427435436437438439447 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •