Special Days Image
Sayfa 449/450 İlkİlk ... 349399439447448449450 SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    Birileri gidecek dedi ..

Ama kim dedi hatirlamiyorum
    Eylül başında birileri demişti...

2.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    sn palmet vay vay vay anam vay..
    Ramazan abi tebrikler.. Vay vay vay dan sonra anam vay olacağını tahmin edemedim vay vay faslında cıkmıştım
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Ramazan abi tebrikler.. Vay vay vay dan sonra anam vay olacağını tahmin edemedim vay vay faslında cıkmıştım
    kısmet değilmiş diyeceğiz.. forma yazdığım senetler hareket olasılığı olan senetler.. oyayo sanel dogub ıcbct tmsn avgyo gibi.. bunların olası hareketlerini 30 15 5 dakikalıklardan takıp edilebilir..
    kazancın bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

1.35 li seviyelerden yaklaşık 40 gün önce açtığımız pozisyonumuzu hedeflediğimiz rakamlara ulaşması ve bilanço hikayesinin bitmesi nedeniyle kapattık.

ama hissedeki pozisyonlanmaya bakıldığında yeni bir atağa gebe olabilir.

ama benim açımdan konu kapanmıştır, kalan yatırımcı arkadaşlara bol kazançlar diliyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    1.35 li seviyelerden yaklaşık 40 gün önce açtığımız pozisyonumuzu hedeflediğimiz rakamlara ulaşması ve bilanço hikayesinin bitmesi nedeniyle kapattık.

ama hissedeki pozisyonlanmaya bakıldığında yeni bir atağa gebe olabilir.

ama benim açımdan konu kapanmıştır, kalan yatırımcı arkadaşlara bol kazançlar diliyorum.
    hareket daha yeni başlıcak yalnış ögretmişler

6. 50 kuruş nakit temettu diyenler var arkadaslar by yuksek karla olurmu sizce

7. 2022 yılından beri atlas hissesi için burada kimse yorum yazmamış mı? ilginç

8. ytd..

Sayfa 449/450 İlkİlk ... 349399439447448449450 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •