Sayfa 416/450 İlkİlk ... 316366406414415416417418426 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bir baktım 1.60 tabanda,R ise 0.60,daha önce 1 cıvarındayken göz ağrımdı,bedelli açıkladığında fiatı yüksek budum, megaptaki hataya düşmemek için almadım,ama tabandan aldığım kadarıylan aldım 10 k falan kadar,bir baktım kapanışa doğru gözlerime inanamadım 1.90 olmuş tekrar...artık atlas bedelliciside olduk böylece,fazla alma imkanımda vardı esas,şöyle 50 k falan olabilirdi,bürütü olduğu için sakıncalı buldum,çünkü günlük alıp satamadığın zaman sakata geliyorsun piyasa karıştığında
    Ooo Sn. Refaba ağabey gelmiş Ayağın uğurlu gelecektir inşallah , ben de rüçhanlardan yürüdüm bugün, aslında daha alttan almıştım ama gittiğini görünce atladim 73 maliyetle bekliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,127
     Alıntı Originally Posted by KomutanLogar Yazıyı Oku
    Ooo Sn. Refaba ağabey gelmiş Ayağın uğurlu gelecektir inşallah , ben de rüçhanlardan yürüdüm bugün, aslında daha alttan almıştım ama gittiğini görünce atladim 73 maliyetle bekliyorum

...daha önce arkadaşlar davet etmişti fiatı yüksek bulduğumdan alımını uygun bulmamıştım,çünkü megapta bir halt ettik R topladık devamlı 4'den 2.60'a kadar,ha şuradan,ha buradan döner diye bekledik soluğu 2.50'de aldık,E ise elimde çok azdı,esasında ona takılsam daha iyiydi,bürütü olduğu için güvenemedim,3.60 gördüğünde R fiatının 10/1 kadar aldım,maliyetim 4 cıvarıydı,4.47 tavan çekti anında umutlandım 4.92 fiatları hesabını yaptım,nalet borsa çöktü bu sefer bugün soluğu 3.14'de aldık,mecbur oradanda az yükleme yaptık,çünkü elimde çoktu,120 k lotum vardı,bugünkü ilave ile 130 yaptım,bugün tavan bekliyordum ama yapmadı 3.38 kapattı namızsız,ama beklentili kağıt,çok iyi iş yapıyorlar RTALB ile beraber gitmişlerdi,0.70 krşden 7 tl olmuştu,gerçi onun çoğu zararını bazı kağıtlardan çıkardım çoklarını dpten alarak aynen bunun gibi.Çokları VKFYO olur hesabında,sanmam,çünkü onun arkasında devlet bankası ve cöleli var,bundaki malum,neyse bekleyelim bakalım sonuç ne olacak,dua edelimde 2 gün içinde kaos çıkmasın

3.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    ...daha önce arkadaşlar davet etmişti fiatı yüksek bulduğumdan alımını uygun bulmamıştım,çünkü megapta bir halt ettik R topladık devamlı 4'den 2.60'a kadar,ha şuradan,ha buradan döner diye bekledik soluğu 2.50'de aldık,E ise elimde çok azdı,esasında ona takılsam daha iyiydi,bürütü olduğu için güvenemedim,3.60 gördüğünde R fiatının 10/1 kadar aldım,maliyetim 4 cıvarıydı,4.47 tavan çekti anında umutlandım 4.92 fiatları hesabını yaptım,nalet borsa çöktü bu sefer bugün soluğu 3.14'de aldık,mecbur oradanda az yükleme yaptık,çünkü elimde çoktu,120 k lotum vardı,bugünkü ilave ile 130 yaptım,bugün tavan bekliyordum ama yapmadı 3.38 kapattı namızsız,ama beklentili kağıt,çok iyi iş yapıyorlar RTALB ile beraber gitmişlerdi,0.70 krşden 7 tl olmuştu,gerçi onun çoğu zararını bazı kağıtlardan çıkardım çoklarını dpten alarak aynen bunun gibi.Çokları VKFYO olur hesabında,sanmam,çünkü onun arkasında devlet bankası ve cöleli var,bundaki malum,neyse bekleyelim bakalım sonuç ne olacak,dua edelimde 2 gün içinde kaos çıkmasın
    Ben de hayatimda hiç yapamadığım şeyi yaptim abi, bedelli günü 1.89 dan yüklü aldim ancak dayanamayip 2.0 - 2.5 arasindan verdim sağolsun güzel kazandırdı, ağamızın planlari nedir bilemeyiz ancak bu 1.90 -3.80 hareketinin kendisini paklamayacağıni düşünüyorum, namını yürütmesi lazim, seni görmek çok iyi geldi abi insallah hep birlikte güzel kazanclar elde ederiz . Saygilar

4. hissenin son yarım saatte tavan olma isteği vardı. Ama Osmanlı agresif satışlarıyla bunu engelledi.

5.  Alıntı Originally Posted by m.kemal türk Yazıyı Oku
    hissenin son yarım saatte tavan olma isteği vardı. Ama osmanlı agresif satışlarıyla bunu engelledi.
    cuma günü yaşanan anormal hareketler bende bu kağıtta pozisyonumu devam ettirme isteği oluşturdu. Sanırım bedellisinede katılacağım
    işin ironii tarafı son 1 saat kala rüçhanın ve ana hissenin tabandan tam ters dönüş işlemi oldu....bu güzeldi

6. 60 Milyon

Sermayesi neden 60 milyona çıkarıldı? Bir yasal zorunluluk söz konusu değil diye biliyorum. Amaç yatırım Holding olma ya da girişim sermayesi olmak olabilir mi? Geçmiştik denemişti. Yine dener mi göreceğiz. Görünürde galip ve şirketlerinde hisse yok gibi kapa bakınca. Ancak genel kurul hazirun listesinde diğer şirketlerde de hisse gözüküyor du.
    Yatırım tavsiyesi içermez

7. Bu arada YO olarak 3 adet Euro grubunun, 3 adet bankaların, OYAYO, GRNYO, VKFYO ve 2 adet Galip ağanın ATLAS MTRYO kaldı. toplamda 8 kaldı. Birçoğu dönüştürüldü ve Holding oldu. Kalanlar da dönüşüm adaylarıdır her zaman İçin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,127
    1.60 -64 arsı biraz toplamıştık,aldığım gün 1.90 üstü yapmıştı tabanı bozarak,bürütte olduğu için o gün satamadık,bugünkü hesaplarım 2 üstüydü,namızsız 1.71 yaptı,baktım oyun var 1.80 dehledim gittim,14 R tahtadan kalkışı bedelli son tarihi 20,daha çok zaman var,üstelik ülkede kaos bitmiyor,190 olan hisse birden 1.60 taban çektiği yerde düşünülmesi bir durum var...bugün Afyonum ve baş belam olan Megap tavan çekti,bu 2 hissem yarında tavan çekerse buda tökezlerse tekrar el atabilirim,esasında tekrar tökezlemesini istemem yoluna devam etsinde zararı olan zararını çıkarsın,ben şu an diğer hisselerimden memnunum çoğu pirimli olduğu için...ytd.

Sayfa 416/450 İlkİlk ... 316366406414415416417418426 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •